Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is rossz a Labello...

Szerintetek is rossz a Labello? Mit használtok helyette?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Néztem ehhez hasonló kérdéseket,de mindenhol más válasz tehát megkérdezem. Van aki imádja a Labellókat van aki elátkozná őket. Ha nem labello akkor mi? Miért nem jó a Labello?

2017. máj. 10. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
cynex vaníliás, himalaya, rózsaszín bebe
2017. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi,a bebesről már hallottam lehet kipróbálom.Megy a zöld.
2017. máj. 10. 20:57
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó tényleg, mert csak még szárazabb érzete lesz tőle az ajkaidnak. Míg rá van kenve jó, amint lejön késztetést érzel, hogy újra kend, nem hozza rendbe. Ez főleg az ízesített, színezett változatoknál van, talán találni abból is használhatót. Amúgy Carmex nagyon jól helyre tudja hozni az ajkakat, életmentő tud lenni. Színezetbe nekem a Rival de Loop Young Fruit Lipbalm (tropical feeling) vált be, a Rossmannban lehet kapni. Nagyon olcsó, kissé gagyi kinézetű de én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve.
2017. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szárít. Én baleás ajakápolókat használok fele annyiba sem kerül és szerintem ezerszer jobb. A blistexet is szeretem, a málnás limonádés finom is :D
2017. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg. Majd megpróbálok nekem melyika legjobb. Megy a zöld. Carmexem van egy csak azert kersezem,hogy mit ajanlotok mert gondolkodtam milyet vegyek ami jó .
2017. máj. 10. 21:15
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a carmexet szeretem. De ha otthon vagy kipróbálhatod a shea vajat (100%-os finomítatlan), mondjuk utcára is jó mert átlátszó csak ugye azt az ujjaiddal tudod felvinni. Az íze nem kellemes, de amúgy hatásos.
2017. máj. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bebe classic (kék tubusos) vált be, már vagy tíz éve ezt használom, nincs benne igazából semmi extra, de teszi a dolgát és nem okoz függőséget. A Labellót én sem szerettem régen, zavaróan zsíros volt mindegyik, akkor használtam őket, amikor még nem ismertem mást.
2017. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem shea vaj van, évek óta ezt a növényi anyagot használom, eddig ez vált be legjobban. Korábban sok mindennel próbálkoztam (pl Labello), más nekem nem vált be, illetve ritkán bekenem E-vitaminnal.
2017. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi. Megy a zöld.
2017. máj. 11. 09:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Carmex, és abból is csak a kinyomós verzió, a tekerőst utálom. Kicsit drágább de nagyon megéri. Szinte az összes ajakápolót próbáltam már, minden alkalommal mást vettem mert vagy nem hidratált rendesen vagy nem tudtam elviselni a számon az állaga miatt. De ez tényleg tökéletes, csak ajánlani tudom
2017. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!