Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem magam rosszul a magasságom miatt? 14/L

Figyelt kérdés
Kb 187 cm magas vagyok es 14 eves. Szornyen erzem magam. Mindig uy erzem magam mint egy visszataszito ember. Mit tegyek hogy elfogadjam. Ez bejon amugy a fiuknak?

2017. máj. 12. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó nagyra nőttél. A családban mindenki ekkora vagy van valami hormonproblémád? Egyébként ne aggódj, hogy nem fogsz találni magadnak fiút. Vagy egy ismerősöm és lány létére 191 cm magas és évek óta párkapcsolatban van.


Szerintem inkább próbáld előnyödre váltani pl modellként biztos keresett lennél. Igaz, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni, de egy próbát azért megér.


Egyébként meg muszáj lesz elfogadnod magad, mert nem tudsz rajta változtatni. Ne hagyd, hogy emiatt bántsanak.

Engem az alacsonyságom miatt szoktak szekálni(155 cm vagyok), de már nem érdekel.

2017. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak magas fiúk, nekik biztos tetszeni fog ha nem kell hajbókolniuk ha meg akarnak csókolni :) egyébként a magassagarol senki nem tehet, el kell fogadni...
2017. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!