Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam a bőrömben? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eloszor is nagyon koszonom hogy elolvassatok ezt!

Eleg sulyos onertekelesi problemakkal kuzdok, a barataim mar aggodnak ertem. Az osztalyban levo emberek a fold ala dongolik az onbizalmam. Mondhatjatok ram hogy meg csak pisis 13 evesek vagyunk, de a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni. Van par lany az osztalyban, akiert mindenki odavan, facebookon tobb szaz like van a profilkepukon (ami mellesleg kifejezetten elonytelen), fotozasokra jarnak, bekepzeltek, vihognak, szinhazban szerepelnek, és nem utolso sorban gazdagok... Szoval el tudjatok kepzelni a helyzetet. Annyira kihangsulyozzak a fiuk, hogy milyem szepek, és oket majmoljak, hogy teljesen elment a maradek onbizalmam is. Egesz nap csak arra tudok gondolni hogy milyen jo lenne ha ram is figyelne valaki. Masok szerint nem vagyok csunya, vagyis azt mondjak szep vagyok, de ezek csak a baratnoim és a csaladom, akiknel tudom, hogy ez kegyes hazugsag. Sosem tetszettem meg senkinek, ok meg mar jartak nem tudom hany emberrel.


Pedig szerintem az alakommal nincs nagy baj (165 cm, 50 kg) és az arcommal sem (nincs sok pattanasom, sot, egy gyogyszeres kezelesnek hala egy sincs) csak annyi a baj, hogy szoros vagyok... És hallom hogy ezek a lanyok kibeszelnek (és fiuk)... Nem tudom elfogadni magamat, és csak ezen porgok egesz nap, hogy mit tegyek...


Valami tanacsot ha tudtok adni azt nagyon megkoszonom, hogy egy kicsit jobban tudjam erezni magam.


Koszonom, hogy elolvastatok! 13/L



2016. máj. 1. 15:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem biztosan jobban erezned magad attol, ha peldaul szortelenitenel! Ez egyaltalan nem bantasbol mondom, de 13 evesen mar nyugodtan elkezdheted. Menj el egy kozmetikushoz, gyantaztass, csinaltasd meg a szemoldokod. Talasztalatbol mondom, hogy ezektol sokkal csinosabbnak fogod magadat erezni! Ami ilyenkor jo, az az ha egy kicsit valtoztatsz a stilusodon! Uj frizura peldaul vagy egy nehany uj ruhadarab amikben csinosabbnak erzed magad, ezektol maris onbizalomra kaphatsz! Ezeken felul, pedig ha elmesz egy uj kozossegbe( nem uj osztalyra gondoltam, hanem valami szakkor vagy ilyesmi, ahol uj emberekkel talalkozhatsz) ott gyakorolhatod, az onbizalmat az ismerkedes soran, ami aztan a suliban is jol johet! Amugy meg ne aggodj! Gimnazista korodra a fiuk teljesen meg fognak valtozni, es mar nem azokat a lanyokat hajkurasszak akik dibaljak magukat nekik, hanem kepesek egy kicsivel erettebben gondolkozni!
2016. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Ne törődj velük. Mást nem tudsz csinálni. Ne változz meg senki kedvéért, maradj ilyen, és biztosan találsz magadnak valakit. A normális fiúk amúgy sem az egoista lányokra buknak. Csak várj egy kicsit és találsz egy fiút aki szeret téged, úgy ahogy vagy. :)
2016. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Hát nem mondom, ismerős a helyzeted. Elmondom, hogy én mit csináltam ezzel a problémával: először is szóltam anyukámnak, hogy nincs önbizalmam(a szőrtelenítős kérdésnél is ezt tanácsolom) és ha nem látod magad szépnek akkor kísérletezz. (Más frizura, minimális!!! Sminkelés, fotókat a barátnőddel is csinálhat rólad) jaaa és a lányok mindenkit kibeszélnek még a "legjobb barátjuk"at is... Szóval ezt ne vedd magadra ;)
2016. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
szia, has küldesz egy képet, megpróbálom elmondani mit kéne változtatnod magadon, ha gondolod:-)
2016. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hali :) ne haragudjatok, azt a par infot kifelejtettem, hogy szortelenitek kb mindenhol, de a kezemen nem, és ez az ami feltunik a kedves embereknek, mintha az oroklott genjeik annyira fontosak lennenek.. A masik pedig, hogy gimnaziumba jarok, uj osztaly, hatosztalyos. Koszonom a kedves szavakat, nagyon jol estek :) kepet azert nem szeretnek kuldeni, hogy megmaradhasson az anonimitasom😉
2016. máj. 1. 17:02
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
oké, de nem hiszem hogy ismernélek, dupla annyi idős vagyok mint te:-)
2016. máj. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, kepet amugy sem szeretnek megosztani.... Ne haragudjon meg erte senki
2016. máj. 1. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom ezek a lányok elég buták szóval vissza is szívathatod őket ezzel. Ha valami érettebb megoldáson gondolkozol akk azt ajánlom h tényleg csak tojd le őket és kerüld őket jó messze (de mintha tetvesek lennének :D) és kezdj új sportba v hobbiba és találj magadnak egy jó közösséget így. Ha meg valami nem tetszik magadon ne félj változtatni! :D

Am pedig nem haragszol ha megkérdezem h milyen volt a gyógyszeres kezelés és megkérlek h ìrj le róla pár dolgot?

Remélem segìthettem

14/L

2016. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Tapasztalatból mondom, ezek a lányok nem értékes emberek. Nincs rendben az értékrendjük, nincsenek igaz barátaik, egymást is kibeszélik a hátuk mögött, egy fiúért a legjobb barátnőjüket megtépnék, nincs bennük jóindulat. Felszínesek ráadásul. Ezzel most nem azt nézem le, aki megengedhet ezt-azt, mert én is megengedhetek magamnak ezt-azt, hanem azt nézem le, aki azt normálisnak tartja, hogy akárki életébe is beleszól, ítélkezik, véleményt alkot. Az mocsok dolog. Valamint róluk annyit tudok még mondani, hogy lehet, hogy a fiúk kapkodnak értük, amikor én voltam 13, hasonló volt a helyzet a (szintén hatosztályos) osztályomban. És tudod mi lett mostanra, a végzős évemre belőle? Hogy a fiúk amikor egy buliban velem vagy hozzám hasonlóval elegyednek szóba, és a téma az egyik ilyen lányra terelődik, elmondanak róla egy szaftos sztorit, hogy kétszer meghúzták, és azt, hogy mennyire nem jelentett nekik semmit a lány. Ennyit arról, hogy körberajongják. Kerüld el őket, mint a tüzet, keress magadnak értelmes, értékes barátnőket. De ne barátkozz valakivel azért, mert szintén elítéli ezt az életstílust, azzal is volt már tapasztalatom, hogy elvből semmit nem úgy csinál, mint mások és azt hiszi, ettől baromi jófej és menő, aztán olyan szar embernek érzem magam mellette, ha valami "divatos" dolgot csinálok (itt olyanra gondolok, hogy elkezdtem jógázni, amit egyébként imádok) hogy nagyon.


Válogasd meg a barátaid, szűkítsd le azt a kört, akinek a véleményére adsz, a karod meg gyantázd le, ha zavar. Ennyit tudok mondani e

2016. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:



Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszt. Maris sokkal jobban erzem magam a boromben. A szortelenitessel nem az a baj, leszedem ahol csak tudom, de a kezemen nem nagyon lehet/engedi anya/ felek hogy megerosodik a borotvatol/ a gyantatol kipattogzik. Ez az ami nagyon zavarja a szemuket a tobbieknek. Most voltunk osztalykirandulason, a baratnoim meg tokre tamogattak, oket erdekes modon nem zavarja. Ezzel tudnak fogast talalni rajtam ami a gyenge pontom. Most is a baratnom anyukaja hivott minket a tabor elso napjan hogy hallotta attol a csoporttol hogy mivel fognak megszivatni. Konkretan azzal, hogy az egyik fiu eljatssza hogy tetszem neki, az ujja kore csavar, aztan pofara esek. Ezek utan, hogy ennyire sem tartanak, ilyeneket csinalnak, hogy higgyek a baratnoimnek, hogy igenis szep vagyok?


Amugy az egyik baratnom mar annyira elkeseredett az esetem miatt, hogy felajanlotta, hogy csinal nekem onbizalmat: elvisz fotozasra (o fotoz engem, nem studioban, hanem a szabadban). Egesz jo kepek szulettek, termeszetesek, nem agyonszerkesztettek, mint a tobbi swagyolo menogyereke 😉 Talan ok majd kirangatnak ebbol az allapotbol lassan.

2016. máj. 6. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!