Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire arányos a testsúlyom,...

Mennyire arányos a testsúlyom, magasságom, korom? Túlsúlyosak számítok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,173 cm,62 kg lány.Szerintetek?Érdemes lenne fogyókúráznom?

Válaszoknál kérlek írjatok kort,nemet,magasságot,súlyt és fogyóztatok-e.Válaszokat előre is köszönöm!😁



2017. jan. 31. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem arányosnak tűnik így nagyjából. Igazából nagyban függ mennyi belőle az izom, milyen az alakod, neked mi áll jól. Ha magadon úgy érzékeled, hogy van mit fogyni akkor csak rajta, ha tetszel így magadnak akkor pedig másokért ne kezdj fogyni


Én 17 vagyok, 155 cm és 48-50 kg. Soknak tűnhet talán, de amúgy teljesen átlagos az alakom. Még nagyon kicsiként fogyóztam, de aztán egy ideje se nem hízok se nem fogyok pedig amúgy alig eszek. Izmosodnom kéne, de amúgy egyre inkább elfogadom magam :)

2017. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Én is itt körüli vagyok, szerintem ez teljesen normális.

Bár nyilván függ attól, hogy ebből mennyi zsír, meg mennyi izom, de én azt mondom, ne a számokra hallgass, hanem a tükörre. Ha tetszik, amit a tükörben látsz, mit számít, ha akár 80 kiló is vagy? :)

Én 172cm vagyok, 62 kiló (voltam egy hónapja, mikor legutoljára mértem magam). Soha nem voltam kövér, sőt, inkább mindig sovány voltam, olyan 54 kiló körüli, aztán olyan másfél éve híztam olyan 8 kilót. Évek óta edzek, nem is feltétlen a kinézetért, csak olyankor sokkal jobban érzem magam, ha rendszeresen mozgok valamit, meg igyekszem egészségesen kajálni (cukrot, tejterméket évek óta nem eszek, kenyeret is alig, nem fogyózás miatt, hanem mert a tejes cuccokat nem bírja a gyomrom, a cukor meg szétbarmolja a bőröm), mikor híztam, az izom mellett nyilván jött némi zsír is, de bőven elfért rajtam, most nagyon jól érzem magam így. Mivel mindig inkább soványabb voltam, sosem fogyóztam.


25l

2017. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
16 évesen ne fogyókúrázz!
2017. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!