Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerdán borotváltam le az...

Szerdán borotváltam le az intim területemet, vasárnap pedig találkozom a barátommal, tehát ismét le szeretném, viszont a borosta még csak kb fél mm-s. Érdemes újra leborotválnom? Hogy lehetne megelőzni a kipattogást?

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 01:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem egy fél mm nem a világ, én nem borotválnám le. Mondjuk én azért, mert nekem nagyon viszket utána, ha egy ilyen picit borotválok le.

Kipattogást én hintőporral előzöm meg, így nekem sosem olyan.

2017. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Engem se zavarna, csak azt elfelejtettem írni, hogy holnap leszek először együtt a barátommaô (úgy), tehát szeretném mégis rendesen leborotválni.

Egyébként a hintőport mindjárt utána kell rárakni? Nem baj , ha néhány helyen még kicsit vérzik utána?

2017. máj. 20. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor ahogy jobban éreznéd magad. Sok sikert egyébként! :)

Én hintőport rögtön utána rakok rá, és nem baj, ha vérzik. Elmulasztja :)

2017. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2017. máj. 20. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Én leszedném, főleg mert első. Mai napig jobban élvezem az együttléteket, ha csupasz vagyok.. pedig már rég túl vagyok az elsőn.


Sok sikert! :)

2017. máj. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!