Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is van úgy, hogy képen...

Más is van úgy, hogy képen viszonylag jól néz ki, de élõben nem?

Figyelt kérdés
aki csak képrõl ismer azt mondja,hogy helyes vagyok,de találkozás után le vagyok rázva. 21/F
2017. máj. 20. 03:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg nem a képpel van a baj. Azért egy kép nem torzít annyit, hogy ott jól nézz ki, de élőben meg nem.


Max a lányoknál működik, akik egy kiló vakolatot tesznek magukra és mesterien torzítják el a kinézetüket képen. Youtube-on van is csomó olyan videó olyan címmel, hogy the power of make up.


Inkább az szokott lenni, hogy valaki jól néz ki élőben, de pl nem tud a kamera előtt pózolni, nem jók a szögek stb és emiatt nem is készül róla jó kép, de szerintem, ha képen jól nézel ki, akkor élőben se lehetsz gáz.


Vagy a lányok toronyhibásak akikkel találkozol, vagy a személyiségedben vannak olyan tulajdonságok amik miatt leráznak.

2017. máj. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont forditva vagyok. Belenézek a tükörbe ahhh dejól nézek ki lőjjünk egy pár képet, kb 10-ig probálkozok aztán feladom.
2017. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam is pont fordítva van ez. Lehetetlen rólam jó képet csinálni. Nem tudok pózolni és csak feszengek, ha előkerül a kamera, de a való életben mindenki dicsér.


A barátnőmnek viszont ugyanaz a gondja, mint neked. Egy kicsit teltebb, de nagyon fotogén. Gyönyörű képek készülnek róla. Tud pózolni, tudja/ hogy melyik oldalát mutassa a képen. A gond csak az, hogy élőben máshogy néz ki. Volt rá példa, hogy a randipartnere elsétált mellette, mert nem ismerte meg. (képen annyira máshogy néz ki)

2017. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fordítva szokott lenni általában. De ha nálad így van, akkor csinálj magadról bénább képeket, és meg van oldva.
2017. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!