Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki a legjobb és legrosszabb...

Ki a legjobb és legrosszabb magyar beauty videós?

Figyelt kérdés
Temesaniko, Avianarahl, Szilva videóit szeretem nézni magyarok közül. De ezek közül is a leginkább Temesanikót. Mindig rak fel szinte új videót, nem játssza meg magát, önmagát adja. Akiket rossznak tartok az Karin Dragos, Viszkok Fruzsi, Móni Szépségvilága stb. Most ennyi jutott eszembe. Móni bunkó, Karin és Fruzsi pedig olyan álkedvesek, utálom ha valaki megjátssza magát.
2017. máj. 21. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Én Temes Anikót és Mónit utálom nagyon
2017. máj. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akit meg a legjobban kedvelek az Hédinke
2017. máj. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem Szilva és avianarahl a kedvenc.

Akit annyira nem birok az nekem is a Fruzsi meg Móni szepsegvilága.

2017. máj. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ezek közül akiket felsoroltál csak Mónit és Fruzsit követem, Mónit a jó sztorijai miatt, a fenomenális álarckészítési képessége miatt, s bírom azt, hogy leszarja mit gondolnak róla mások. Fruzsit a kreativitása miatt szeretem, az utazós videói miatt. Nekem nem tűnik, hogy megjátsza magát.
2017. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!