Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Viszkok Fruzsi, Móni Szépségvi...

Viszkok Fruzsi, Móni Szépségvilága, For Her Szandra, Ehssty Smink, stb. Szerinted ki a legjobb, leghitelesebb, legálszentebb és legrosszabb hazai beauty blogger?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Ehssty-t szeretem nagyon,Mónit szoktam még nézni,de számomra zavaró,hogy az egyértelmű dolgokat is csűrve-csavarva magyarázza el,és így a videói átlag 20 percesek..

Fruzsi egyszerűen irritál. A hangja,a mosolya.. Nekem unszimpatikus.

Szandrától még nem láttam videót,de most belenézek. Nos. A sminkjei szépek,a hangja is kellemesebb,mint Fruzsié,de annyira nem nyerte el a tetszésemet.


Viszont nem szeretném ebbe a négy általad felsorolt kategóriába berakni őket,sem mást,mert ki vagyok én,hogy megmondjam. Biztos jók a maguk területén azok a személyek is,akiket nem kedvelek,nézek.

2016. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Alegjobb és a leghitelesebb az Eszti és a móni. Bár a Móni stílusát nem bírom, de ő legalább nem akar megfelelni. A legálszentebb a Fruzsi. Kb a lelkét is eladná egy-egy "szuper" termékért. Kész reklámoldal a csatornája. A Szandra semleges. Amióta babája van nem fektet annyi energiát a videóiba, számomra nem annyira érdekesek a videói.
2016. szept. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Eszti a nyerő nálam, őszinte, vicces és magát adja, nem beképzelt. Még Szandrát is néha nézem ő is jófej, de olyan kicsit átlagos nekem. Fruzsival nincs bajom, de nem is dob fel amikor belenézek a videóiba, Mónit azért bírtam mert rocker, de egy ideje elszállt magától. DE ezek szubjektív gondolatok, mindenkinek más-más jön be.
2016. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is Esztit szeretem a legjobban. Engem egyedül a felhasználóneve irritál egy kicsit, szerintem eléggé erőltetett ez az Ehssty. De ettől még szeretem a videóit, főleg azt, hogy nem csak sminkekről szokott beszélni, hanem mindennapi problémákról, emberi kapcsolatokról, lelki dolgokról is.

Viszkok Fruzsit eddig csak Csecse Attila csatornáján láttam, de annyira nem keltette fel az érdeklődésemet, hogy megnézzem a saját videóit.

A többi felsoroltat nem ismerem annyira, viszont van egy csaj, aki kifejezetten idegesít, és az Inez Hilda Papp. Szegénynek alapból is irritáló a hangja, ráadásul még direkt ilyen nyávogósan is beszél hozzá. A témáinak a nagy része számomra unalmas, a stílusa is eléggé távol áll tőlem, és nekem úgy tűnik, egy csomó mindent túljátszik, túlreagál a videókban. De ez csak egyéni vélemény, és egyébként egy csinos, szép arcú lány, és lehet, hogy tök szimpatikus és kedves ember, ezt pár videó alapján nehéz megmondani. Úgyhogy ha esetleg olvassa ezt, remélem, nem veszi magára és nem sértődik meg.

2016. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Csakis Eszti! Őszinte, vicces, kedves, tehetséges, imádom. Mónit is nézem, jók a videói és nekem szimpatikus is, csak tényleg mindent harmincszor mond el.

Fruzsit régebben szerettem, szerintem nagyon szép és okos lány, de utóbbi időben csak reklámokból áll a csatornája, így már kevésbé szimpatikus.

Szandra aranyos, de nem az én ízlésemnek való videókat készít, így nem nézem.

2016. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A legrosszabb Viszkok Fruzsi. Sminkelni nem tud, a szemöldöke egy katasztrófa, ráadásul a csatornája tiszta reklám, és a videói is egyre érdektelenebbek. Mondjuk nem mint ha a régebbi videói olyan jók lettek volna, de a mostaniak még rosszabbak. Meg állandóan mindenütt ott van, neki minden versenyen részt kell vennie. Valakivel biztos nagyon jóban van hogy így nyomják mindenütt. Ahhoz képest hogy megnyerte azt a Maybelline versenyt is (azt is protekcióval), és kiutazhatott New York-ba valami divat hetekre, ahhoz képest ott is elég igénytelenül nézett ki. A beszédstílusa is irritáló, meg az álkedvessége is.

Ehssty se szimpatikus ahogyan affektálva beszel, de legalább ő valamennyire tud sminkelni.

Szandra szimpatikusnak tűnik, de nem sok videóját láttam.

2016. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
A felsoroltak közül csak Fruzsit és Mónit ismerem. Móni stílusát nem birom, szerintem beképzelt, kék haja nekem nem tetszik. Fruzsi videóit szívesebben nézem, de a kedvencem Herczeg Hajnalka! Ő gyönyörű, nagyon jók a videói!!
2016. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Herczeg Hajnit én is imádom... Na meg Szilvát :)
2016. szept. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
nekem Viszok Fruszi a kedvencem!:) Régen Mónit is néztem de mára már unalmassan hosszú videókat tesz fel így nem követem már.
2016. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Nekem szimpatikus Fruzsi. Nincs vele semmi problémám.

Aranyos, nyitott és segítőkész.

Móni is szimpatikus, nagyon részletesen és őszintén tud magyarázni, bírom, bár vehetne egy kicsit jobb kamerát.

Nem tudom... Elismerem Eszti szakértelmét, tényleg ügyes, viszont ha már arra tette fel az életét,hogy videózik, azaz médiaszakmát űz, kicsit jobban artikulálhatna, érthetőbben beszélne,mert kicsit "tájszólása" van. Azon kívül szeretem a videóit.

Nekem Bianka Brush a kedvencem. Őszinte és nyitott.

Csizmadia Gabi sem rossz. Ő egész kicsiként kezdett videózni, érdekes látni,hogy "miből lett a cserebogár".

2016. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!