Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan és hol népszerűsítsem...

Hogyan és hol népszerűsítsem SWAROVSKI ékszerekkel foglalkozó weboldalamat? Keresett kristály még a Swarovski?

Figyelt kérdés

Van egy weboldalam, ahonnan Swarovski kristályokkal készült ékszereket lehet rendelni, illetve tűzzománc ékszereket is.


Hogyan népszerűsítsem? Nem igazán vannak nőnemű barátaim, még az interneten sem, így elég nehéz.


Milyen közösségekbe, milyen oldalakra menjek fel vagy milyen lehetőségeim vannak?


Tv reklámot nem tudok finanszírozni :))) Az internetes hirdetések pedig kilőve. Én most nem ezekre gondoltam.


Mellesleg, keresett még a Swarovski? Nektek tetszenek a Swarovski kristályok?


És a tűzzománc ékszerekről mit gondoltok?


Köszönöm a válaszokat. :)



2010. máj. 17. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:

hát pedig erre a legmegfelelőbb az internetes hirdetés lenne. meg az is fontos hogy keresőbarát legyen az oldal, azaz pl a google hamar megtalálja.

csinálj hozzá ilyen bannert, és azt linkeld ahova tudod, pl gportal-os hasonló témájú oldalak reklámkönyveibe..

meg startlapon fent van már?

2010. máj. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A googleban benne van és a gportálra is rakosgattam már, de nem sok sikerrel. Ott inkább a fiatalabb korosztály veszi észre akik nem nagyon rendelnek.


De köszi, ez jó ötlet :) Startlapra hogy kell feltenni ? Azt nem ismerem.

2010. máj. 17. 03:08
 3/7 anonim ***** válasza:

hát, szerintem a te oldalad leginkább ide illene: [link] és ott van fent jobboldalt hogy "linkajánló", arra rámész és ott már szerintem elboldogulsz:)

(persze vannak feltételei hogy kikerülhessen a linked, de az már a te dolgod, hogy ha nem felelne meg az oldalad, megcsináld olyanra hogy megfeleljen)

2010. máj. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ebayre/vaterára/teszveszre teszel ki egy-két licitet, és a hozzáfűzésbe pedig szerkesztesz egy kis oldalkát. Sokan csinálják így, szerintem hasznos, mert aki eleve rákeres, azt érdekli valózínűleg a dolog, és tovább nézelődik a honlapodon is. Talán főleg az ebay a legjobb.
2010. máj. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A webáruházasra jelentkeztem, remélem megfelelek nekik :)


A teszvesz és vatera sajnos már nem jöhet szóba, mert régen regisztráltunk de nem használtuk és most nem tudunk újra, szóval ez bonyolult. Írtam nekik, hogy azt töröljék de nem si válaszolnak így ezekkel felhagytam.


Az ebayt próbáltam régen, de úgy döntöttem, hogy talán máskor mert annyira nem jó az angolom. De lehet, hogy erre még rá fogom szánni magam.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. máj. 18. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem például érdekelne =)))
2010. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne:O
2010. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!