Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pótha! , futura hajat akarok...

Pótha! , futura hajat akarok varratni a sajátomhoz vagy pár táncos eredetit! Melyiket lenne érdemes!?

Figyelt kérdés
Egy éve lett leszőkítve a barna hajam.Teljesen tökrement ,letört a háromnegyede és most csak 36 cm hosszú,és nagyon megritkult.Ami még ennél is jobban idegesít hogy oldalról mindkettőről tovább tört kb,15 cm ,vagyis oldalról meg rövidebb is.Szoval mindenképp akarok póthajatDe az emberi haj elég gusztustalanul hangzik,inkább Futurama gondoltam,és varratni szeretnem.Vagy esetleg ha pár keratinozott tincset rakatnék be?
2017. máj. 26. 18:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért,kijavítja a sz'r billentyűzet
2017. máj. 26. 18:20
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi a baj az emberi hajjal, annál természetesebbet nem találsz, és annak tuti jó a minősége.

Viszont ne varrass sokat hozzá, mert hirtelen nehéz ám a hagymáknak, ha mondjuk egy 20 centit rávarratsz, és akkor kifog hullani is még a végébe. Egyik ismerősöm járt így, és le kellett vágnia a rávarrott hajat.

Igazából a megoldás az lenne, ha normális szerekkel, esetleg ha van módod, profikkal kezeltetnéd, mondjuk egy-egy kúrát bevállalnál, és megvárnád amíg a hajad egészségesen visszanőne és besűrűsödne.

Az, hogy varratsz hozzá, csak probléma szőnyeg alá söprése, hiszen ha az egészségtelen hajadra varratsz, akkor attól nem lesz egészségesebb kinézetű.

A póthajat felejtsd el, szerintem nincsen gusztustalanabb, mikor láthatóan póthaja van egy lánynak. Kiengedve, felkötve, mindenhogyan látszik, hogy nem az igazi hajad van rajtad, mert eltérő az igazi hajadtól. Még ha ugyanolyan színűre be is fested, más az állaga, máshogy fénylik, másmilyen vastagságú, főleg akkor, ha nem is igazi hajat akarsz.

Remélem legközelebb ilyen szarságokkal nem fogod tönkretenni a hajadat, vagy ha megint drasztikus valamit csinálnál vele, akkor ápolod normálisan, olyan balzsammal, pakolással, hajvégápolóval, amik segítenek megelőzni azt a helyzetet, ami most van.

És szerintem ez utóbbival most is jobban járnál!

2017. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire gallyra van menve a hajad, én inkább vágatnék egy rövidebb fazont és azzal viszonylag hamar le is nő a károsodott rész. Én legalábbis nem látom értelmét, hogy a tönkre ment hajadat tartogasd. 1-2 év és úgyis visszanő, ha nem macerálod. A köztes időben meg hordhatsz esetleg parókát.
2017. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A futura haj konkrétan műanyag barbihaj, azt ha felvarratod két hét alatt úgy begubancolódik hogy vághatod ki a sajátoddal együtt. És egyáltalán nem természetes, 6km-ről ordít hogy póthaj. Ráadásul formázni sem lehet mert nem hőálló. Az emberi haj igaz hogy drágább de természetes hatást kelt, persze ha minőségi, elég mennyiségű a sajátodhoz és jól van felrakva. Megértem ha gusztustalannak találod, de ezek a hajak már le vannak kezelve fertőtlenítő dolgokkal úgyhogy fertőzésektől meg ilyenektől nem kell tartanod.
2017. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Meg is érdemled, ha ilyen idióta vagy...
2017. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A futura nem természetes, látni fogják hogy nem a te hajad. Amúgy meg a póthajazásnak nincsenek jó hatásai, csak jobban tönkretennéd a saját hajad.

Miért nem hordasz már akkor inkább parókát?

2017. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!