Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapesten a Westenden kívül...

Budapesten a Westenden kívül hova érdemes elmenni, ha vásárolgatni akarok? (ruhát)

Figyelt kérdés

Én egy kisvárosban élek, itt nem sok minden van.

Jövő héten Pesten leszünk néhány napot, szeretnék venni pár dolgot, de én eddig csak a Westendben jártam.

Ruha ügyben hova érdemes még elmenni, ami nem túl drága?


Kicsit más téma, de egyedül mászkálnék, mert akivel megyek, neki dolga lesz. Szóval ezekben a plázákban vannak menekültek? Kell tőlük félni? Vagy úgy általában az utcán?

Felénk nincsenek, de látom a híradóban, hogy egy csomó fertőző betegségük van, és elég, ha rámköhögnek vagy ilyesmi.


2015. aug. 15. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát Pesten ne nagyon mászkálj egyedül, ha nem szoktad meg a nyüsgést más világ. Amúgy nem sorolom fel a jó boltokat, mert rengeteg van, szerintem menj be egy árkádba/plázába és járd végig, fedezd fel a hozzád és a pénztárcádhoz legjobban illő boltokat
2015. aug. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

na ez aztán nagyon hasznos volt.

épp a boltok neveire lettem volna kíváncsi, vagy a plázákra.

nem lesz annyi időm, hogy én magam fedezzem fel a várost, célirányosan mennék.

nem 10 éves vagyok, hogy egy "más világban" ne tudnék közlekedni. ha kaptam volna néhány tippet, rákerestem volna a közlekedésre, hova mivel jutok el, képes vagyok megvenni egy metrojegyet, csak a boltokat nem ismerem.

na de majd biztos lesz, aki segít is.

2015. aug. 16. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:

pl: Alle bevásárló központ

Nem tudom honnan akarsz elindulni, de pl 86os busz is jár arra, avagy 4es metró

2015. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mamut is jó. Boltok: h&m c&a berhska tali vej
2015. aug. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. aug. 16. 13:42
 6/9 anonim válasza:
Én a helyedben a bevásárlóközpontokba mennék. Azokban sok kis bolt mellett a nagyobb C&A-nak és társainak is más-más a kínálata, mivel más közönsége van, helytől függően. Gyalog ne igen akarj menni, mert baromi nagy távolságok vannak. Ajánlom: Árkád, Aréna, Alle, Mammut (ezt kevésbé). Ezek jól megközelíthetők. Esetleg sétálj végig az Erzsébet és Teréz krt-on.
2015. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2015. aug. 19. 10:26
 8/9 A kérdező kommentje:

hááát... hazajöttem.

nem volt érdemes sehova sem menni.

pont ugyanazok az üzletek vannak, mint vidéken.

azt hittem, lesz egy csomó olyan, ami a megyeszékhelyi plázákban nincs, de nem így volt.

2015. aug. 31. 08:24
 9/9 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy a WEstEnd-be nem érdemes vásárolni. Egyébként szerintem Allé vagy Aréna a legjobb.
2015. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!