Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok, vagy...

Nagyon kövér vagyok, vagy csak én látom így? (kép privátba)

Figyelt kérdés

Teljesen elvagyok keseredve mert eddig 40 kilót fogytam és a testem eléggé megsínylette. Tornázok minden nap a héten kardió és alakformáló edzéseket és még mindig nem olyan drámai a változás. Látom, hogy laposabb, feszesebb mint előtte volt, de még mindig nem vagyok megelégedve vele. Főleg a derekam a probléma. Nagyon vastag és szeretném eltüntetni. A kérdésem: Nagyon kövér vagyok vagy csak én látom? És milyen edzéssel lehet a derékról eltüntetni a zsírt? (tudom nincs helyi zsírégetés)

Ha kell kép akkor privátba küldök.



2017. máj. 28. 16:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

küldjed!

Soha ne add fel és mindig diétázz! :(

2017. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*:)
2017. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha 40 kilót fogytál, akkor nem létezik, hogy ne legyen drámai a változás. Én amikor 15 kilót fogytam, már az nagyon látványos volt és mindenkinek leesett az álla. Sztem testképzavarod van. Azért azt leírhattad volna, hogy hány kg vagy, azok kedvéért, akik nem szeretnek privátban irkálni.
2017. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Persze van változás de még mindig nem olyan amilyet én szerettem volna. Jövőre ballagok és szeretnék már csinos lenni. Egyébként 170 cm 64 kg vagyok most...(tudom borzalmas)
2017. máj. 28. 16:25
 5/19 anonim ***** válasza:
170hez a 64 minden csak nem borzalmas:-) szerintem a gondolkodásoddal van a probléma.
2017. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, mondták már párszor, de mindig máshogyan látom magam a tükörben egy napon. Egyszer jól máskor meg egy bálnának és már nagyon rosszul érzem magam :(
2017. máj. 28. 16:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet.
2017. máj. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, és ne aggódj lehet csak belebeszeled magadnak:)
2017. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Küldjél képet és megmondom mit gondolok, de a leírtak alapján nem lehet olyan rossz
2017. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Küldheted!
2017. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!