Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni hogy "icy...

Hogyan tudom elérni hogy "icy blonde" színű legyen a hajam? (Lentebb mutatom a képet a hajszínről)

Figyelt kérdés

Ilyet akarnék : [link] Britcdn.com/wp-content/uploads/2016/07/40a274d7d0aa7c6236c09ff2ecbe2a24-645x968. jpg


Itt egy másik kép is : [link]


Már végre elég világos szőke a hajam, és végre nincs benne az a hülye narancsos/sárgás fény, de még mindig nem sikerült olyan színt elérnem mint a képeken. Fodrászhoz is akár elmennék, csak ha nem tudom hogyan lehet elérni ezt a színt,akkor tő festésre mindig vissza kellene járnom, ami gondolom nem olcsó + nem is nagyon szeretek ilyen helyekre járni... Szóval jobban örnék annak ha itthon is eltudnám magamnak érni ezt a hajszínt. Előre is köszönöm a válaszokat! (Majdnem lemaradt, az eredeti hajszínem naaagyon sötétbarna.)



#hajfestés #platinaszőke #icy blonde #ice blonde
2017. máj. 30. 20:41
 1/4 anonim válasza:

Szia! Eszedbe ne jusson otthon ezzel kísérletezni! Ha vörösödésre hajlamos a hajad( ha szőkítés után besárgul,narancsosodik) akkor jobb ha elfelejted ezt a színt.Anno nekem is ilyen hajszínem volt kb 3 éven át,elöte nagyon világos szóke.Eredeti hajam szintén sötét barna.Nekem elhiheted h én aztán mindent kipróbáltam h ilyen legyen,de csak a 12%-os hidrogén világosította ki,vomt h sevesre marta a fejem,s csak a fodrász tudta megcsinálni.Magamnak otthon sosem jött össze 😞.Hamvasító sampont kell használni az segít.Én a Kallós hamvasítóval mostam,az volt a legtutibb,de csak a habjával szabad.Töm3nyen nem mert lila lesz a hajad.A végeredmény az lett,hogy a derékig érő,göndör,dús,gyönyörű hajam telljessen tönkrement.Egy idő után már nem göndörödött,és szó szerint ripityomra tört\égett.Állig érőre,illetve frufrum is lett( mert pont úgy tört)és negyed annyi lett(annyira elvékonyodott)

Szóval komolyan mondom neked,hogy 10000* is gondold meg,mert jó eséllyel ugyanígy jársz idővel.Most 10évvel később,gyönyörű sötétvöröses barna fenékig érő,dús,göndör sörényem van! Inkább válasz valami olyan színt ami nem roncsol ennyire.

2017. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ú, az nem jó. :/

Azt azért nem állítanám,hogy mindig mindenféleképpen sárgulni fog az ember haja. Én is ezt olvastam meg hallottam mindenhol,de ez hülyeség. (Hamvasító folyadékot, meg a sampont is kipróbáltam, nagy gagyi mindkettő, legalábbis nekem nagyon nem váltak be.)

Én rátettem a hajamra ilyen ezüstös hajfestéket, és nagyon szépen lenyomta a sárga színt, és nem is jön elő már. Szerencsére. :D (most egy kicsit mondjuk van egy ezüstös beütése a hajamnak, de nem csúnya, nekem sokkal jobban bejön ez,mint a sárga szín. )

Az a rossz,hogy szőke nem akarok lenni, legalábbis ezek a természetes, sárgás szőkék nem jönnek be magamon, pedig azt könnyen el lehet érni.


12%os oxit én sose mernék használni, főként a tövekhez.


Meg szerintem ezzel a szőke színnel is éppen annyi csak a gond,mind a többi színnel. Mármint én hülye minden hónapban rámentem az egész hajamra festékkel, hisz még nem értem el azt a színt amit akarok, de csak ez viselte meg a hajam, ha ezt kihagytam volna, semmi baja nem lenne. :) (pl egyik barátnőm vörösre festette kb egy évig a haját,de mindig ráment ő is az egészre, mert neki meg hamar kopott a szín, és ez az ő hajának se nagyon volt jó...)


Még annyit így a végére, hogy szeretem az eredeti hajszínemet, nem akarom életem végéig festegetni a hajam, de most szívesen lennék egy ideig "icy blonde". :) :D

2017. máj. 31. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan,én magamon kísérleteztem. Vörösből lettem szőke,most ilyen szürkés-fehér a hajam. Én azt csináltam,mikor már kb meg volt a világos szőke árnyalat,hogy kiszívattam szőkítőporral,aztán sima hajfestékkel festettem,a Palette A10-es árnyalatával. Két alkalom után ilyen volt. Nem tudom,konkrétan milyennel festetted eddig,vagy tervezted festeni,de ehhez a színhez szerintem bőven elég egy jól megválasztott festék.Az A10-es a hamvas árnyalatot jelöli.Attól ilyen fehéres,hamvas szine lesz. Az icy blonde az hidegebb árnyalat,a Palette-nek van olyan árnyalata is,a C9-es. Az a leghidegebb. Mikor kikevered kék. Kékes árnyalata lett tőle a hajamnak. A C10-es is jó,az inkább szürkés.Próbáltam másfaja festéket is,de nekem szőkéből a Palette a tuti.

És mindenképp szerezz be egy jó hamvasító sampont,hogy meg is maradjon a szine :)

Az utófestés se nagy szám,mondjuk én imádom a hajamat festeni,és kísérletzni vele.

A töveim barnák,azt előbb mindig leszívatom,utána festem festékkel és ennyi. Mikor már tűrhető szinű a hajam,akkor nem is kell az egészet festeni elég a töveket.Szerencsére a szőke nem kopik,a hamvasító pedig frissen tartja a színt.

2017. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ,jól hangzik!💜 Majd kipróbálom valamikor! :)
2017. jún. 2. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!