Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik fajta műköröm éri meg?...

Melyik fajta műköröm éri meg? Mind pénzben, mind tartósságban. És milyen árakban mozognak kb? Most csináltatnék először nem igazán vagyok otthon a témában.

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Normál zselés műköröm.

Géllakkot csak akkor ajánlom, ha kb. 2hetente tudsz menni, és vigyázol rá.

Porcelánról nem tudok nyilatkozni

Az én körmösöm, a saját körmömre építi fel a zselét (mármint nem használ pillangólapot vagy mi az:D hanem a tényleges saját körömhosszomon van a dolog) és takarítok benne,semmi baja. Mivel gyorsan nő a körmöm 3 hetente járok, de a körmös az ismerősöm, 2e forintért még a hülyének is megéri:)

Egyébként más körmösöknél s-m méret 3500-6000ig kb.

2017. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék folyamatosan műkörmöt, és a saját körömhosszom sem éppen megfelelő, nagyon gyenge a körmöm.


Melyik fajta hogyan szedhető le, ha elkezd már lenőni és csúnya?

2017. jún. 1. 08:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp épített körmöt kérj, az alapanyag (zselé/porcelán) mindegy. Magadnak nem célszerű leszedni, mert tönkre teheted a körmöd. Ha meguntad, majd szakember leszedi.
2017. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha felrakatni van pénzed,akkor leszedetni is legyen.

A gél lakkot és a porcelánt le lehet otthon is oldani, de ha nem értesz hozzá,vagy használ olyat a körmösöd,ami nem oldható,akkor meg fogsz szenvedni vele nagyon és nem fog lejönni, csak még jobban tönkreteszed a körmöd.

Ha fontos szempont,hogy te magad is le tudd otthon szedni, akkor olyan körmöshöz menj, aki eredeti CND shellackot használ.Azt te is le tudod oldani, kb 5 perc alatt lepereg.DE az eredeti shellac baromi drága(6-8-9 ezer egy üveggel) szóval maga a gél lakk vele is kb 5 ezer körül lesz.Drága

A sima géllakk(nem shellac) olcsóbb szokott lenni, 2-3 ezer kb .De itt benne van a pakliban,hogy nehezen oldható, nem fogod tudni leszedni otthon.

Létezik egy másik mód, amikor ilyen zselé szerű anyaggal megerősítik a körmöd és arra rakják a gél lakkot.

Ha gyenge a körmöd, én ezt ajánlanám, saját köröm erősítés gél lakkal. Kb 3-4 ezer a körmösöknél.

Ha rendeszeresn jársz,akkor ingyen szedik le értelemszerűen, de ha csak leszedetni mész vissza, nem csináltatsz újat, akkor kb 1ezer a leszedése.


Ezeken kívül létezik még a porcelán és a zselés műköröm.Problémásabb körömre én tuti a porcelánt választanám,abból is egy rövidebb verziót.Ha gyenge és rövid a körmöd,arra ne kérj nagyon hosszút,főleg ha még sosem volt műkörmöd.


Ha most csináltatsz először,akkor saját köröm erősítést csináltatnék a helyedben gél lakkal.

2017. jún. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Èn színtelen zseléset csináltatnék,az utolsó harmada legyen valami szép mintás. Azért legyen színtelen a tövénél,mert így kevésbé feltűnő,ha lenő.
2017. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!