Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan műkörmös tanfolyamot, ami pár hetes képzést biztosít, ( külföldön tanulok és csak nyáron leszek otthon), hogy az alapokat elsajátíthassam? Magamnak szeretném otthon csinálni, anélkül, hogy bármi féle fertőzést elkapjak

Figyelt kérdés

#műköröm #képzés #alapok elsajátítása
2016. okt. 27. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Crystal nails superintenzív képzései 9 hetesek, és magas színvonalon oktatnak.
2016. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, esetleg linket tudnál küldeni, mert neten mindenfélét feldob
2016. okt. 27. 17:29
 3/9 A kérdező kommentje:
közben sikerült megtalálnom, köszi mégegyszer ez azért elég jónak tűnik ! :)
2016. okt. 27. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit, én is náluk tanultam, turom ajánlani, a továbbképzéseiket is(hiszen arra is szükséged lesz majd) ha náluk végzel féláron tudsz továbbképzésre jelentkezni(ami kb 5 ezer ft szal igencsak megéri) kb mind fél, vagy egynaposak.

Kedvesek, segítőkészek, és aranyérmes profiktól tanulhatsz. :)

2016. okt. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Végül e-mailben megkerestem őket, és nagyon segítőkészek voltak. A nyári időpontokra még várni kell, de szépen lassan azok is felkerülnek a honlapra. Csak érdekességként, utánanéztem, hogy itt, ahol tanulok mennyibe kerül egy tanfolyam és majdnem hátast dobtam, ugyanis a képzés max 4 hét ( szinte mindenhol) és 2000 euróba kerül....
2016. okt. 28. 10:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Annyiban még tudnál segíteni, hogy szerinted mennyire jön ki összességében a dolog. ( pl.: ~95000.- a tanfolyam, ~35000.- a vizsgadíj, ~55000.- a tanulói csomag) és ezen kívűl szerinted első körben még mennyi kiegészítőt kell venni, hogy azért elkezdhess vele dolgozni? Nyílván a határ a csillagos ég :D Gondolok itt színekre, kövekre, körömmintákra stbstb....
2016. okt. 28. 11:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, elég sok mindent lehet :D

Nos nem kell mindent a crystaltól beszerezni kezdésre, ugyan kiválló márka, de meg is kérik az árát. És egyszerre sok lesz...

Ha még életedben sem csináltál körmöt, először is ki kell derülnie, hogy a porcelánt, vagy a zselét részesíted előnyben. Ma már annyi fajta sűrűségű anyag közül választhatsz, hogy a 3ds porcelános díszítést is fel lehet váltani zselével.

Nos ha magadnak akarod csak a saját körmöd csinálni, akkor egyszerű a helyzet. Az alapon kívül, amire szükséged van(primer, prep, base gel, fixáló folyadék, építősablon, clear zselé ha franciázni is akarsz a körömágyadhoz passzoló szín plusz fehér) azt vedd meg, ami tetszik, pl gellakk vagy zselé színek, kövek, bármi, ami tetszik. Ha porcelános leszel értelem szerűen ezen anyagok porcelán megfelelőjét.

Én ebayről is szoktam rendelgetni, érdemes nem a legolcsóbbat venni, de úgy is kijössz kb fele áron, bár én csak díszítőelemeket szerzek be onnan(pl microbead, csillámpor, stb).


Ha foglalkozni is szeretnél vele, kicsit más a lista. Egyrészt javaslom egy csiszológép mihamarabbi beszerzését és led csőveket a lámpába, ugyanis először lassú leszel, kb 3,5 óra lesz mire elkészítesz egy egyszerű franciát, egy egyszerű gyűrűsujjas díszítéssel, aminek 1,5 óra alatt késznek kéne lennie, és az említett dolgok fel tudják gyorsítani a folyamatot. De semmi baj, mindenki így kezdi, tudod az évek és a rutin :)

Gyakorló eszkőzök, pl kéz és műanyag sablonkörmök, előbbin építést, utóbbin díszítést tudsz gyakorolni.

Szineknél is ez esetben más a helyzet, mert nem a saját ízlésednek kell megfelelni, hanem a kollektívának. Tehát alapszinek kb 2 fajta rózsaszín(egy világosabb és egy sötétebb) kékből is szintén, természetesen a fekete fehér piros arany ezüst sem maradhat ki a sorból, és mivel te majd nyár végén fogsz végezni, az élénk neonos színek mellé szerezz majd be őszi szineket is: bordó, barna, bézs, bronz padlizsán és világos lila. Amellé egy két efect anyagot mint pl crystal nails tigereye vagy chro°me lakkja.

Díszítésnek én art és baroque geleket ajánlom, olyanok mint az akril festék, ugyan úgy onemove technikával lehet velük dolgozni, viszont csak lámpa alatt köt. Kövekből kezdetnek elég pár szimpla fehér ss3 ss5 ss6 méretekben minimum. Én ebből a moyrát vagy a masternailst ajánlom neked, szép fényes csiszolású köveik vannak, és olcsó. Masternailsnak pedig egészen ss30ig megy a méret, szóval van választék.

Lehet kicsit halandzsának tűnik amiket leírtam, de ha odajtsz meg fogod érteni, mi mit jelent, vagy ha türelmetlen vagy, kigooglezod :D

Amúgy énis most költöztem Ausztriába. :) amit kicsit sajnálok mert otthon már saját szalonom volt kialakult vendégkörrel, de már minden családtagom külföldön él, szal...:/

2016. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a rengeteg hasznos infót!!! Amennyire "zsebpénzből" meg tudom oldani, igyekszem majd minál több apróságot beszerezni. Érdekelni nagyon érdekel a dolog, nem csak azért, mert szerintem nagyon ki tudja hozni a kreatív oldaladat, de rengeteg új embert is meg tudsz ismerni általa. Nagyon sok szerencsét kívánok neked is kintre !! Az eleje sose egyszerű, de szépen lassan mindig beindul a dolog, és kialakul majd az új vendégkör is :)
2016. okt. 29. 12:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is imádom...:)

Én eredetileg gyógyszerészmérnökin szereztem a diplomámat, mert h az jó kereseti forrás. Aztán már dolgoztam, amikor hobbiból elkezdtem díszítgetni a saját körmöm. Már akkor nagyoon sokat költöttem rá, és képs voltam akár 4-5 órán keresztül felette ülni, és különleges díszítést készíteni... hamarosan másoknak is megtetszett a munkám, és kérték, hogy csináljam meg az ő körmük is, amit nem szivesen tettem, ugyanis nem voltam szakember. Aztán úgy döntöttem elvégzem a képzést, és kb egy év leforgása alatt akkora vendégköröm lett, hogy jobban kerestem vele, mint a diplomámmal, így végül ez lett az elsődleges szakmám:D

Ami rohadt jó, mert ez a hobbim, és minden ember ilyen munkát szeretne. :)

Az pedig egy hatalmas plusz, amikor a vendég úgy távozik, hogy le sem veszi a szemét a kezéről, annyira tetszik neki a munkám.

Úgyhogy sok sikert:)

Ha kitartó vagy és türelmes, és van hozzá kézügyességed, illetve nem vagy lusta képezni magad, és alkalmazkodni az aktuális trendekhez, gyorsan meg lehet vele szedni magad. Itt kint még nem tudom mi a helyzet, egy vállakozás indítása kicsit macerásabb mint otthon. Ileltve alig van még csak pár vendégem, jelenleg a nyelvet tanulom, mivel angolul és franciálul is beszélek, de németül.....alig tudok pár mukkot

2016. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!