Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem voltam meg intimgyantan...

Nem voltam meg intimgyantan Mindig borotvalom evek ota Faj az inimgyanta? Mennyi ideig tart? Csupasz miatt bugyit le kell tolni? Nunibol mennyit lat? Hozzaer?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem,szerintem a bugyit gyantázza le és telepatikus képességekkel helyezi fel a gyantát szóval nem ér hozzá és nem lát semmit belőle csak találomra keni fel valahova :D


Nem lesz egy nagy megrázkódtatás hidd el,csak egy munkaeszköz vagy mint ácsnak a gerenda na meg ált. nő csinálja

2017. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%

Igen, fáj.

Kb. 15-25 perc.

Bugyi nélkül, szétnyitott lábakkal. Felkeni, vár, letépi, ami ott marad, csipesszel kitépkedi. Szerintem nekik olyan, mint másnak a "szalagmunka". Ezek az én tapasztalataim...


Egyébként elviselhető, az eredmény szép, sajnos az ígért 4 hét csak mese, de egy próbát megér.

2017. jún. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!