Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nem borotválom a lábamat...

Ha nem borotválom a lábamat akkor szőrös marad?

Figyelt kérdés

Anyukám nem engedi, hogy leborotváljam a lábam, mert elvileg majd lekopik a szőr. Viszont nekem nem tetszik ahogy most van, mert túl szőrösnek, rondának tartom. Mit tegyek? Vagy tényleg lekopik csak várnom kell még?

15/L



2016. márc. 28. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem fog lekopni, akkor nem árulnának ennyi szőrtelenítő cuccost :D Hát, ha mód van rá, tényleg ne borotváld, mert meg fog erősödni. Inkább epiláld, vagy gyantázd. Bár nem is értem, hogy egy 15 éves lánynak miért tiltja meg az anyja hogy a lábát szőrtelenítse..
2016. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én, ha tiltaná, akkor is leborotválnám. Egyébként, ha 80 éves leszel, arra tényleg kihullik fele, de ez sem 100 %.

Vagy kamu kérdés vagy 15 évesen ennyi eszed van? Anyud kitalált valamit, amiből annyi igaz, mint a Jézuska hozza az ajándékot. Te meg beveszed ezeket a hülyeségeket.

Ha gyantázod/ epilálod idő el ritkul, de egyén függő. Ha nem csinálsz vele semmit, nem fog eltűnni.

2016. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a vádlim külső részén szinte egyáltalán nincs, de belül van, szóval kell szőrtelenítenem.

Éééés: 40 éves vagyok. Szerinted elkopik??? :)

Egyébként én is a gyantázást, epilálást ajánlom.

Ennyi idősen én veszem meg a lányomnak az epilátort, ha előtte nem kéri. Anyád hol és mikor él???

2016. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyád szőrösen jár vagy mi? A szőr nem kopik, sőt még fejlődésben vagy szóval több/erősebb is lehet idővel. A borotválással semmi gond. Anyádra meg ilyen esetben ne hallgass, borotválkozz és kész. Nem ovis vagy már hogy ő döntsön helyetted.
2016. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!