Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan oldalt...

Tudnátok mondani olyan oldalt ahol eredeti parfümöt tudok rendelni?

Figyelt kérdés
Bvlgari aqva és Versace Eroson gondolkozok.Csak olvastam róla,hogy neten elég zsákbamacska parfümöt rendelni.
2017. jún. 9. 16:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet nem jó helyre írtam ki a kérdést :)
2017. jún. 9. 16:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmész árukeresőre, ott látod hogy az adott üzletnek milyen és főleg mennyi visszajelzése van, ha van többszáz pozitív, akkor már nem kell aggódnod. Illetve azt is érdemes megnézni, hogy mióta van meg az üzlet.

Notino.hu eredeti, több mint 10 éves és nemzetközi szinten is működik, nyilván ez nem menne ha nem eredetit árulna. Személyes tapasztalatom is jó velük.

Általában az elitparfum.hu-n szoktam vásárolni, mert valamivel olcsóbb; illetve a fragrantika.hu-n is vásároltam már, mindkettő rendben volt.

2017. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2017. jún. 9. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Éna Parfüm.hu-ról kaptam egy tesztert, harmadáron.
2017. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!