Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy nem merek...

Mitől van az hogy nem merek rövidnadrágot, szoknyát felvenni? Hogyan tudnék ettől 'elvonatkozni'?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon félek ilyen ruhadarabokat felvenni az utcán, még ha tudom hogy semmi rossz nincs bennük se semmi. Nálam fiatalabb lányok is hordják, meg az osztálytársaim, és tök normális viszont én nem merem őket felvenni. Valamiért feszengek bennük és úgy érzem mintha bármelyik pillanatban megerőszakolhatnának pedig nem is vagyok szép, szinte minden lány sokkal kirívóbban öltözködne nálam akkor is ha esetleg felvenném ezeket... És amúgy meg senkit nem érdekel igazán ki milyen ruhában van, szóval tök rossz hogy ilyen paranoiás vagyok és nem merem megmutatni a lábam.


Valami ötlet hogy hogyan tudnék inkább magamra koncemtrálni mintsem a képzelgéseimre?

15/L



2017. jún. 11. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg nem magadra koncentrálni egy picit?
2017. jún. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezd hosszú lenge szoknyával.
2017. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!