Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kis melleim miatt, majd...

A kis melleim miatt, majd szégyelni fogok a barátom előtt levetkőzni, vagy egy strandra elmenni. Volt már valaki így? Mik a tapasztalataitok? 17/L

Figyelt kérdés
Nincs barátom , de ha a jövőben lenne(ès nem kèrem privibe az ajánlatokat) tudom hogy ez lesz, mert kicsik a melleim, ès ezt szègyelni fogom előtte. Volt már valaki így ? Tapasztalatokat, vèlènyeket meghallgatnèk fiúktól ,lányoktól.

#mell #szègyenlőssèg
2017. jún. 12. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kis melleim vannak, de eddig mindegyik (összesen 3) barátomnak éppen ez tetszett a legjobban. Ök azt modnták - kpülönbözö megfogalmazásban -, hogy a nagy mellek taszítják öket, nekik a kicsi, formás, feszes tetszik csak.
2017. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek:)

Szerintem egy normális fiúnak ez kb tökmindegy.


Amúgy neked mekkora kb? tudsz mutatni hasonlót? Csak mert az én barátnőm is ezzel jön folyton aztán szerintem semmi kicsi nincs benne.

2017. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Valszeg pólón át is látni, hogy kicsi, nem fogja meglepetés érni őket, tudják, mire számíthatnak.
2017. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
15 évesen nekem is kicsik voltak de most vágok 19 és 75 c a méretek,hiztam 5 kilót de am kezd el edzeni és legyen kerek a segged akkor azzal mindent kompenzálja
2017. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van annyi csinos, gyonyoru, kismellu lany. Nem ertem mi a bajod.
2017. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem - és még sokan vannak ezzel így - csak a nagy mellek tetszenek, tehát nekem nagyon nem tetszene, de a helyedben ezért nem aggódnék, hisz ruhán keresztül is látszik, nagyjából mire számíthatunk. Tehát a leendő barátodnak valószínűleg így is meg fogsz felelni/tetszeni fogsz.
2017. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél az én barátnőm,nekem biztos fog tetszeni. :D
2017. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jaj ne aggodj emiatt, mint mar elottem is irtak, ugymond fel fog ra keszulni, hogy kicsi a melled mert latszik poloban is, es egyebkent en is azt tapasztaltam hogy jobban bejon nekik a kis mell.

4es kit erdekel mennyit hiztal?

2018. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!