Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugye nem kell kellemetlenül...

Ugye nem kell kellemetlenül éreznem magam mert nem megyek többet a körmöshöz? Mondjam neki?

Figyelt kérdés
10hónapja járok a lányhoz, aranyos, jóban vagyunk emberileg, de szakmailag.. az utóbbi hónapokban egyre nehezebb volt az időpont szerzés, sokszor 4hetet kellett várnom ha 1 héttel az elkészülte után kértem nem rögtön az időpontot, mivel 17óra után nem vállal vendéget a szalon, délelőtt dolgozok, váltani fogok és nem tudom előre a beosztást, de lenőtt köröm nem előnyös ott, ráadásul sokszor fellevegősödött, tört ki darab belőle, foltos lett, emelt is az árakon, így nem szeretnék már hozzá járni. Illik szólni erről vagy nem kérek több időpontot és kész?
2017. jún. 12. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérsz több időpontot es kész. Ha találkozol vele és megkérdezi, hogy miért nem mész akkor mond meg nyugodtan, hogy kipróbálsz más kormosoket is.
2017. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem. Felesleges szolnod.
2017. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Én is jártam így. Jó dolgukban már azt sem tudják,mit csináljanak... Már nehezebb volt időpontot kérni hozzá,mint valami neves magán dokihoz. Meg ha a munkája minősége sem olyan jó,akkor nem is kérdés: menj máshoz. Műkörmös van millió...
2017. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Bármilyen furcsa,nekünk körmösöknek is van munkaidőnk, családunk, és néha pihenni is szeretünk. Ha egy napra elfogy az időpont, nem tudunk adni. Ez van. Nem vagyunk varázslók, nem tudunk időt tágítani. Nem ad 5 után időpontot...én sem adok, ha reggel 7kor kezdek. Az is lehet,hogy a a szalon tulaja nem engedi a túlórát. Van ilyen.

Ha a munkája minőségével van problémád, keress mást. Ha tele a naptára,akkor nem fog eret vágni, lesz helyetted más.

2017. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!