Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyantát használjak...

Milyen gyantát használjak arcra és hónaljra? Férfi vagyok nem nagyon értek hozzá.

Figyelt kérdés
Nem régiben legyantáztattam magam egy kozmetikus barátnőmmel kíváncsiságból (az arcom és a hónaljam) és bevált. 4 hét után lehetett érezni a borostákat (ha borotvát használok 3 napig tart) és most magam akarom megcsinálni. Abszolút nem olyan fájdalmas elviselhető. Milyet javasoltok? Érzékeny az arcbőröm borotválkozás után mindig vérzik kipattog viszket stb.
2017. jún. 15. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit a kozmetikusod ajánl, de magadnak nem lesz olyan egyszerű,

Amúgy azt ugye tudod, hogy a gyantázàs gyengíti a szőrszálakat, tehát, ha az arcodon sokszor csinálod előbb-utóbb szarul fog kinézni a borostád

2017. jún. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem a férfias borostát, a helyét is.
2017. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem baj ha gyengíti a szőrszálakat. Hallottam ilyet én is de mondták hogy minél többet használom annál kevésbé lesz kellemetlenebb.
2017. jún. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!