Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket foglalkoztat a külsőtök?

Titeket foglalkoztat a külsőtök?

Figyelt kérdés
Ugyértem hogy szoktatok filózni hogy mennyire néztek ki jól?

2017. jún. 20. 13:57
 1/6 anonim válasza:
Sajnos igen, állandóan
2017. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem különösebben. Ritkán gondolkozom rajta, de ez kb havonta maximum 5 perc.
2017. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy sose gondolok rá, de nem ezen agyalok egész nap, ritkán jut eszembe.
2017. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos rengeteget foglalkozom a külsőmmel hogy magamnak teljesen megfeleljek végre.

Sajnos általános suliba kaptam rendesen az ívet mindenféle apróságért és ezt eléggé magamra vettem akkoriban. Valószínűleg ezért alakult ki bennem az a dolog hogy folyamatosan tegyek azért hogy tetszedjek és elfogadjam magam.

Mások szerint rendbe van a külsőm és ezt minden egoizmus nélkül mondom hogy szerencsére kapok pozitív megerősítést napi szinten. Próbálok magabiztosnak mutatkozni de magamban ugyan úgy fenn állnak a kétségek. Utálom ha meg néznek az utcán vagy bárhol egyszerűen feszélyez. Pedig nem vagyok egy közönséges jelenség.

Tudom hogy ez nincs rendben próbálom rendezni magamban ezt a dolgot hogy le szarjam végre azt hogy ki mit gondol rólam.

Szerencsére van egy embert az életembe aki minden butaságommal együtt el fogad és minden döntésemet támogatja és ez a legfontosabb.

2017. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:

Magamhoz képest igyekszem a lehető legjobban kinézni, mert úgy érzem jól magam. De így külön nem gondolkodom rajta, nem nézem magam a tükörben órákis és keresem a "hibáimat" vagy ilyesmi. Másokhoz nem méregetem magam.

Nálam ez a foglalkozás inkább az, hogy tiszta legyen a ruhám, szépen legyen befestve a hajam, ápoljam a bőrömet, ne kenődjön el a rúzsom, ne legyen lepattogzott körömlakkom. Kb. ennyi.

2017. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!