Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy napozás...

Miért van az hogy napozás után a hasamon a köldököm fölött és a hátamon a fenekem fölött egy tenyérnyi helyen foltosan barnulok le?

Figyelt kérdés
Voltam vele bőrgyógyásznál kérdeztem hogy ez mi lehet de csak nevetett és azt mondta hogy aranyos .... esetleg nektek van valami ötletetek ?

2017. jún. 20. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor szokott ilyen lenni, ha nagy az UV sugárzás és túl sokat voltál napon, vagy nem jól, nem egyenletesen kented be magad naptejjel és így ott nem úgy barnulsz le, mint máshol, vagy ott letörlődik valamiért.
2017. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem voltam túl sokat napon ezért nem kentem be magam naptejjel szóval az nem lehetett de már tavaly nyáron is ez volt 😏
2017. jún. 20. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az UV sugárzástól volt. Akkor is be kell kenni mindig napozáskor, hogyha nem gondolod, hogy sokáig vagy kint.
2017. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm 
2017. jún. 20. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!