Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlanátok női parfümöt, ami...

Ajánlanátok női parfümöt, ami elegánsan sportos, ugyanakkor szexi is?

Figyelt kérdés
30 körüli korosztálynak, alapvetően lendületes, sportos, de ugyanakkor elegáns öltözethez is passzol, van benne valami szexi, érzéki, csábító is, tartós, van hatósugara, nem bántóan erős, de érezhetően jelen van, és négyévszakos. Nem édes, és nincs benne vanília, vagy legalábbis nem dominál. Tudom nehéz, de annyira szeretnék már egy illatot, ami én vagyok, de egyszerűen nem sikerül rátalálni.

2017. jún. 23. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én alapvetően nem hiszek a négy évszakos illatokban, de hirtelen ezek jutottak eszembe:

Chanel Coco Mademoiselle

Burberry Brit Rhythm

Narciso Rodriguez for Her

Hermés Eau des Merveilles

Annick Goutal Songes

Serge Lutens Fleurs d'Orangers

2017. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Star wars amidala

A neve kissé elrettentő, de semmi köze hozzá :)

én ezt használom egy ideje és imádom, a leírtaknak megfelel nagyjából. menj el egy dm-be és szagold meg

Ott tudsz szaglászni sok más parfümöt is, hátha meglesz az igazi

2017. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Számomra a Sisley 3 testesíti meg ezeket a kritériumokat.

Persze mindannyiunknak különböző bőrkémiája van, én mindenesetre imádom ezt a parfümöt.

2017. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok tippet.

Idáig a burberri brit rhithmről gondoltam, hogy megtaláltam a nagy Ő-t, de nem érzem, hogy lenne benne bármi szexi, csábító is, tehát nem érzem, hogy kiemelné a nőiességet, meg ahogy bejött a hőség, az illata eltűnt.

Ezeket megnézegetem, de ha van még ötlete valakinek, szívesen fogadom

2017. jún. 23. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szinten Burberry illat, de a Body. Szerintem ez ilyen illat.
2017. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Diesel Feminine-t szeretem.
2017. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!