Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy az izmos test nem való nőknek?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy kinek mi tetszik, hanem hogy sokan eleve undorodnak tőle, ha egy nő izmosabb, mint az átlag, mert az férfias dolog. Mikor a nőknek is az alakját is a vázizomzat határozza meg, de mégis sokan úgy tartják, hogy nem lehet nőies alakja valakinek, ha izmos.

Nekik szerintem nőies alakjuk van, annak ellenére, hogy izmosak:

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. dec. 26. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert idióták
2016. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert még nem megszokott, és ami nem megszokott, arra a többség reflexből fújol. Lehet látni a kommentjeiken, hogy meg sem próbálják átgondolni a dolgot, csak hajtogatnak valami általános igazságnak vélt dolgot.


Egyszer régen olvastam valami olyat, hogy a nők nadrágviselésének kezdetekor is hasonló hisztéria volt, aztán mégis el lett fogadva ugye. Gondolom ezzel is így lesz.


Én mindenesetre imádom az izmos lányokat :D


25/F

2016. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Mert az ilyen nők láttán a férfiak többségének kissebbségi komplexusa van, irigyek, ennyi. Jól elvannak a saját kis sörhasukkal.
2016. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
SZERINTEM nem nőies. Mindenkinek lehet erről saját véleménye, ne bsztassuk már a másikat, mert másképp gondolja...
2016. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

*illetve, bocs, ezt kihagytam, az első mondat befejezéseként: a képen láthatóakról nem a nőiesség jut eszembe...


:P

2016. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése. Megfigyeléseim szerint akinek az ilyen nők jönnek be azok nagy része maga is edz.

Én is edzettem, még se jöttek be soha az izmos lányok.


Szerintem egyáltalán nem nőiesek, de erről is kár vitatkozni, te úgy látod, én meg így.

2016. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem nőies.

Egyszerűen elférfiasodik a sok izomtól. Az ilyen nők általában az óriási kondiőrülteknek jönnek be vagy még azoknak se:)


Nekem a vékony törékeny lányok jönnek be, lányos viselkedéssel, lányos öltözékkel. Nekem a lányos lányok/nők jönnek be, másnak meg más ez ilyen:)

2016. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek az ilyen lányok :)


15/F

2016. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Épp ezért kérdezem, ízléstől függetlenül, hogy miért férfiasodik el egy nő, ha izmos? Az izmoktól függetlenül az alakja egy női alak, ha ráillesztenénk egy férfi arcot ezekre a nőkre, teljesen elképzelhetetlen lenne. Izmoktól függetlenül teljesen más egy női és egy férfi test. Nem mások ízlését kérdőjelezem meg, hanem nem értem, miért férfias az izom.
2016. dec. 28. 02:04
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert a fiúk zavarba jönnek, a nők meg féltékenyek az ilyen láttán :D
2016. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!