Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Választanátok színes szemüvegk...

Választanátok színes szemüvegkeretet, ha jól áll? Ha mondjuk egy padlizsánszínűt vennék az nem furcsa egy piros ruhával?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Simán. Barátnőmnek van piros keretű napszemüvege.
2017. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcsa, amúgy az egy szép szín. Ismerek egy lányt, aki nagyon csinos, jól is öltözik, neki pl. világoskék szemüvegkerete van, pedig gyakran öltözik rózsaszínbe. Nem néz ki hülyén.
2017. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Volt már fekete és barnás árnyalatú keretem is, de igazából nem éreztem jól magam ha viseltem, annyira nem én voltam. Már voltam pár üzletben próbálni és a padlizsánszínű illett hozzám, de nem mertem megcsináltatni, hogy nehogy hülyén nézzek ki színes ruhákkal. Másokon igazából tetszett eddig is. Sokat segítettetek, nem variálok tovább!
2017. jún. 8. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!