Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok,de mindenki 13 évesnek néz,mivel alacsony vagyok és az arcom is gyerekes. Ha kivágott (nem túlzót) ruhát veszek fel vagy magassarkút,akkor hagy ne mondjam minek néznek, és ez a helyzet a már kicsit is erősebb sminkkel.Így hogyan érje el, hogy egy 20-21-22 éves srácok észrevegyenek. Hiszen még 13 évesnek gondolnak. Ezért nem is szeretek szórakozóhelyekre járni,mert feszélyez az,hogy "kicsinek" gondolnak.

2017. jún. 28. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Sablon szövegnek hangozhat, de mindenkinek úgysem tudsz tetszeni, úgyhogy inkább azzal próbálkozz, hogy magadat jól érezd a bőrödben.
2017. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne a kivágott ruhákkal próbálkozz,hanem az elegánsakkal.
2017. jún. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!