Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pincér srác tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pincér srác tetszik, hogyan hívhatnám fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tetszik egy srác, aki pincérként dolgozik. Viszont pár hete szakítottunk a párommal, és hetente egyszer oda jártunk enni. Így ha meglát, szerintem tudnak kihez kötni. Természetesen ezentúl barátnővel fogok oda járni. :)

Tudtok esetleg valami olyan módszert, ami nem túl kihívó, de mégis kicsit egyértelmű?

Köszönöm. 25/N



2017. márc. 10. 04:57
 1/5 anonim ***** válasza:

cetlire írd fel a számod, és csúsztasd bele az étlapba amit visszavisz, de úgy h kicsit kilátszódjon...

(amugy nem aprózod el, pár hét után már új srác kell...akkor nem voltatok együtt túl sokat)

2017. márc. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

- Elnézésr pincér! Légy van a levesemben.

- De nincs is.

- Akkor megadhatnád a számod, ha mégis belekerülne.

2017. márc. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
csettintgess az asztalnál, hogy "pincér, pincér" biztos imádni fog lol
2017. márc. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Hát mivel én kerülöm a fogalt nőket így ha én lennék akkor nyiltan a tudomásra kéne juttatnod hogy szingli vagy
2017. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kendrazoltan ***** válasza:
56%
Ne hagyj neki jattot, de fizetéskor tedd hozzá egy kis huncut mosollyal az arcodon, hogy a borravalót inkább egy személyes találkozó alkalmával szeretnéd vele rendezni :)
2017. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!