Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám fel magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és megtetszett egy fiú (micsoda meglepetés :D )


Eddig életemben kétszer láttam őt, de sajnos nem beszélgettünk, csak összenéztünk :D


Messze lakik tőlem, viszont van egy kisebb, helyi együttes, akiket mindketten szeretünk, és az egyik koncertjükön láttam meg. (Fog még jönni, az biztos, csak nem lehet tudni, mikor)


Annyit tudok róla, hogy ő is zenél, tele van varrva, meg gyúr is, szóval szerintem kicsit durván néz ki, de nekem nagyon tetszik. Én hozzá képest ártatlan kislány vagyok, a szomszédból. :D Szóval emiatt nem tudom, hogy hogyan vehetne észre... Legközelebb, ha összefutunk, és összenézünk, megpróbálok rámosolyogni, de részemről ki is múlt a próbálkozások tárháza, nincs több trükköm :( Mit tegyek? Van valami ötletetek?



2017. ápr. 18. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá dumálni :) tuti örülni fog neki
2017. ápr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

fuh...Te olyan elyzetben vagy mint èn csak minden forditva..

Ha tetszik menj oda és mond el! Á.á.á Könnyű mondani mi?! Legyen melleted egy barátod akiben megbizol és máris lessz önbizalmad, erőd elmondani hogy tetszik. neked !Sok sikert Uccso szo: nE feledd barát legyen melletted ( Igen tudom, hogy helytelenul irtam de sietek szry)

2017. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!