Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a legtöbb amit...

Ilyenkor mi a legtöbb amit tehetek és mit "szokás" követelni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Rendeltem a bershkál pár új ruhát 15 ezerért.Megadtam normálisan a címem erre,azonban a futár kivitte egy másik faluba és egy hasonló nevű alaknak adta át a csomagot ..Bele se merek gondolni ,hogy az én új ruhámat ,amit már kifizettem a bankártyámról ,most ú hordja.Illetve onnan tudom,hogy kinek és hova vitték,hogy meglehetett nézni ,hogy hol tart a csomag ,illetve ,hogy ki írta alá.


Írtam is nekik de nem reagáltak egyenlőre.


Tehát a kérdésem ilyenkor mi a legtobb amit tehetek és mit "szokás" követelni.



2017. jún. 30. 23:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Irreleváns, mi történt a csomaggal, neked a bolttal van jogviszonyod, rendeltél valamit és nem kaptadeg----vissza fogják adni a pénzt

De telefonálj, me emailt írj!

És a bolttal beszélj, ne a futárral!


Amúgy meg, ha knem kapod vissza a pénzt és kártyával fizettél, alkor a bankodnàl lehet charge backet indítani

2017. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy maga az oldal sem magyar.Legalábbis abból a szempontból,hogy telefonon nem tudok velük beszélni.


Emailt írtam nekik,arra valóban nem reagáltak.Mindenesetre azt tanácsolják sokan,hogy a futárt hívjam fel,mivel az oldalukra is ki írták,hogy ha valami gond akadt a rendeléssel akkor vegyem fel a kapcsolatot velük és megoldják.--(feltételezem nem ilyen problémára gondoltak..)

Igazából ez megnyugtató is lenne,hogy valahogy megoldják csak azzal van a baj,hogy aki átvette gondolom már előszeretettel kibontotta a csomagot és hordja is a ruháim ,nekem meg nem kell használt ruha ,abban az esetben ha vissza akarnák szolgáltatni..

A pénzt meg fogalmam sincs ,hogy akkor ki adná vissza,a Bershka vagy a GLS.Mert igazából a Berhska jól írta ki a számlázási címem csak a GLS vitte rossz helyre tehát a GLS a hibás.


charge backet ,ez mit takar konkrétan? :)

2017. júl. 1. 17:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Jo règ volt...

De azòta mi van??

Megoldòdott?

2017. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!