Igy lehetek szép?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm megharagudott rám valami hülyeség végett (van, aki szerint féltékenységből mondta), azt mondta okos vagyok, de nem szép. Ő amúgy magáról sem hiszi el, hogy szép (pedig az), lehet ez is rátett egy lapáttal a helyzetre. Azóta bocsánatot kért, de szerintem őszinte volt amikor azt mondta, amit mondott. Ezen szeretnék javitani, tehát a külsőmön, mert azt is észrevettem, hogy szinte senki nem érdeklődött korábban irántam, volt egy jó kapcsolatom de annyi. Nos, amiket eddig kijavitottam:

-a szemöldökömet rendszeresen rendezem, ki is rajzolom, ha nem szimmetrikus, senki nem vette észre eddig, hogy nem a sajátom és sokan dicsérik

-a hajam rendben tartom, divatos, az összképhez illő szinre és fazonra festem és vágatom

-a bőröm sajnos megviselte a korábbi acne, helyenként meglátszik a nyoma de használok alapozót, ügyelek a felvitelre, a tónusra. Komolyabb kezelésre is tervezek menni, hogy egyenletesebb legyen a bőröm

-a fogaimat is rendbe szedem, szépek amúgy de elkel egy fogszabi majd ha mindet rendberakattam

-az alakomra ügyelek, rendszeres testmozgást végzek, kérdezgettek is hogy mit sportolok mert látszik hogy foglalkozom valamivel

-a táplálkozásomra is ügyelek

-stilusomhoz, alakomhoz illő ruhákat hordok, másoktól pozitiv visszajelzéseket kapok

Sokan mondják, hogy szép vagyok, de bennem a rossz maradt meg, és nagyrészt e miatt is elég visszafogott vagyok. Fogalmam sincs mit tudok tenni még, mert ismerkedni is szeretnék de mindig kitalálok valamit, hogy éppen mi nem elég jó rajtam és min kell még dolgoznom, és az ismerkedés meg még várjon. Közben az idő eltelik és nem szeretnék ilyen hülyeségek miatt lemaradni jó dolgokról.


2017. júl. 3. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz.
2017. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!