Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogadtam a barátaimmal,...

Fogadtam a barátaimmal, természetesen elveszítettem, nagyon gáz dolgot kell csinálnom, nem akarom. Ebből, hogy mászhatok ki?

Figyelt kérdés
Műkörmöt kéne (!) csináltatnom, k*vára nem akarom, ellenkezni nem bírok, veszítettem. 17/f

2017. júl. 21. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Így jártál. Még mindig jobb, mint a miniszoknya.
2017. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért? Inkább azt, azt le tudom venni...
2017. júl. 21. 00:10
 3/13 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDD

Viseld a következményeket

2017. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
...csak elég nehéz.
2017. júl. 21. 00:11
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindig előbb cselekszünk aztán gondolkodunk...sajnos ez már veszett fejsze nyele. Vagy kihátrálsz az egészből csak akkor a becsületed lesz oda...
2017. júl. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a másik megoldás hogy nem rendes körmöt rakatsz hanem pár száz forintért lehet kapni ilyen felragasztóst.felteszed,megmutatod nekik és utánna pik-pak lekapod. Ennyi
2017. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz hogy máson jót röhögtél volna rajta, de magadon meg már annyira nem vicces:)


A fogadás fogadás:)

2017. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6os-nál a megoldás! Ne igazi mûkörmöt rakass, hanem felragasztható- leszedhetőt, azt felrakod, amikor látnak, utána meg rögtön lekapod.
2017. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
😂😂Minek fogad az aki nem tartja a szavát?Mostmár megkell csinálnod.😂🤙🏻
2017. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Basszuskulcs, azt hittem, vmi olyan baromságba mentél bele, hogy megdugatod magad vkivel... :D.


A műkörömbe nem fogsz belehalni. Jobb esetben egy hónap múlva leesik. És lehet visszafogottat csináltatni (pl. rövid franciát), amiről nem mondják meg, hogy mű.


Kimészni meg nehezen, ha már szavadat adtad. Ha meg végül azt mondod, mégsem, hát elkönyvelnek olyannak, akinek a becsülete egy nagy kalap kakit ér. Ezért nem kell belemenni hülye fogadásokba.

2017. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!