Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fotomodell szeretnék lenni,...

Fotomodell szeretnék lenni, mi az első lépés?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
portfólió. keress egy jó fotóst, az készít rólad képeket, aztán azokat elküldheted valamelyik újságnak. divatújságokban inkább rendes modelleket alkalmaznak, akik elég vékonyak/magasak, kifutókon is szerepelnek. más újságokban nem tudom, de szerintem ott se sokkal másabb a helyzet.
2010. máj. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Millió hirdetés van, jelentkezz. Első lépésnek megfelel, aztán majd a többit elmondják, feltéve hogy kellesz bárhova is.
2010. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
80 ezer egy portfólió, az esélyed meg nulla!
2010. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olyan, hogy fotomodell, nem igazán van. aki modell, az szerepel divatújságokban, kifutókon, reklámkampányokban stb, máshova nem keresnek csak fotomodelleket. de egy portfolio mindenkinek jól jön önbizalomnövelőnek:) 80ezer szerintem kicsit sok, az már a nagyon profi szinten van.
2010. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Melyik újságnak küldhetném el?
2010. máj. 22. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!