Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercingesek tapasztalatokra...

Piercingesek tapasztalatokra lennék kíváncsi. Van valakinek szájában pc?

Figyelt kérdés

A problémám a következő:

12 éve van monroe piercingem (ajak felett)

Belül észrevettem apró kinövések nőttek, pontosabban kettő. Ez normális? Nem hólyag, ott vannak már egy ideje, csak eddig nem foglalkoztam vele. Pár évig orvosi fém volt, de jó ideje szilikon szár van bent!



2017. aug. 1. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a kinövések előfordulhatnak. Általában maguktól eltűnnek, ha mégsem, akkor kezelni kell csak. Szilikon szárat tartsd meg továbbra is, de néha takarítsd le rendesen.
2017. aug. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt, de nekem elmúlt mellőle. lehet tenni rá aloe vera levelét, azzal talán gyorsítod. én nem vagyok szilikon szár párti, de ha téged nem zavar, legyen olyan mert nem hiszem, hogy sok köze lehet a dudorokhoz. (nekem a manapság divatosan snakebite-nek nevezett piercingjeim figyelnek az arcomból, lehet itt máshogy működik alul)
2017. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!