Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen méretben...

Szerintetek milyen méretben rendeljem meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni Aliexpressről egy farmerszoknyát, de amikor lemértem a derekam és megnéztem, hogy az a mérettáblázat szerint az mekkora méretnek felel meg az volt ott hogy XL-es.És tudom, hogy kínai méretezés meg, hogy nagyobbat kell rendelni mint a normàlis méretünk, de én S-es méretű vagyok és azért azt nem gondoltam, hogy ennyivel nagyobbat kéne rendelnem.Mit gondoltok bízzak a mérettáblázatban és rendeljem meg XL-es méretben?Úgy félek, hogy nem lesz jó most rendelek először és ha most nagy lesz akkor mire megjön a jó méret már hideg lesz szoknyát venni és csak jövőre tudom majd hordani. :/

2017. aug. 2. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, alapból nagyobb méretet kell választani.

Néha én is rendbelek kínai ruhákat, viszont én nem nagy összegért, így ha még sem jó a méret akkor nem bukok nagy összeget. Ruhát meg elajándékozom.

2017. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ami itt S-es, az ott XL. De ha olcsó a cucc, és nem bízol a mérettáblázatban, akkor rendelj egy kisebb méretet is, aztán amelyik nem jó, azt eladod.

Ja, és vigyázz, nehogy összekeverd a csípőméretet a derékkal a táblázatban.

2017. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat :) Szívem szerint 2-őt rendelnék aztán amelyik jó azt tartom meg, de eléggé drága szóval sztem kockáztatok :/
2017. aug. 3. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!