Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik méretben rendeljem?

Melyik méretben rendeljem?

Figyelt kérdés
[link] Egy ilyen pulóvert szeretnék rendelni, de segítség kéne a méret kiválasztásában. Én 181-182 cm magas vagyok, kb 70 kg.
2013. okt. 3. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyengébbek kedvéért rögtön OTT a mérettáblázat linkje a termék oldalán!


Magasság, kiló alapján honnan a rákból tudjuk, hogy milyen centiértékekkel rendelkezel?

Tudod az attól függ, hogy milyen "tömör" a tested. Mennyire vagy zsíros vagy izmos. Erről a kiló NEM mond semmit!

2013. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Áttanulmányoztam a mérettáblázatot, nem sokat értem vele, nem vagyok otthon ezekben a méretekben de akkor írok még:

derékbőség 82cm, mellbőség 96cm (aktívan sportolok. Ha még kell valami akkor mondjad, hogy mi, mert sose rendeltem még semmilyen ruhadarabot netről, nem nagyon "használtam" ezeket az értékeket. Mellékesen 15 éves vagyok, remélem ebbe belekötsz :)

2013. okt. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!