Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mennyire szoktátok évszakon...

Ti mennyire szoktátok évszakonként váltogatni a parfümötöket? Egyáltalán van ennek értelme? Ha van az embernek egy megszokott, hozzáillő illata, mi értelme váltogatni csak azért mert (téli, nyári, őszi, tavaszi jegyek stb. )

Figyelt kérdés
Ti is váltogatjátok évszakhoz illően,vagy a beváltat megtartjátok végig az évben?

2017. aug. 4. 00:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a párfümöket sem magamon, sem máson :D Nem is tudom... a természetes "illatodat" szappannal nyomd el, azontúl peddig ne illatozz ennyire, bízd azt a virágokra.
2017. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kedvelem a természetességet,de fontos hogy egy nőnek legyen meghatározó illata,a férfiak is szeretik,és fontosnak tartják,ez a virágok illatozzanak példa szerintem kicsit erős volt,a naturalizmusnak is vannak határai,szerintem.
2017. aug. 4. 21:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Fontos? Egyáltalán nem, és nem nevezném naturalizmusank a hanyagolását. Nincs olyan hogy meghatárzó illat, hiszen a legtöbb használó váltogatja, újakat próbál ki, arrol nem is beszélve hogy többen is használják úgyan azt a fajtát. Egy meghatározó illat van és az a feromon :D bár... azzal nem a nőket terhelik, sőt terhet sem jelent.
2017. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen. One Million, The One (Dolce&Gabbana), vagy Armani Code - ezeket szeretem hűvösebb időben, de 35 fokban borzasztóak lennének. Viszont fordítva nem működik nálam, a könnyedebb "nyári" illatokat simán használom télen is. 25/f
2017. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen van értleme évszakonként váltogatni! A frissebb citrusosabb parfümök a nyári szezonra alkalmasabbak, míg az édeskés fűszeres parfümök inkább a hidegebb/téli időszakra. A nyári parfümmel semmi gond sincs ha télen van viselve, viszont ha a téli parfümöt nyáron viseli az ember mondhatni, folytó/taszító hatást erünk el vele.
2017. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!