Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme van a nem vízálló...

Mi értelme van a nem vízálló téli cipőnek?

Figyelt kérdés

Téli cipőt akartam nézni a boltban, és egy csomó mellé oda van írva, hogy téli cipő, nem vízálló. Alig néhány vízálló van.


Ennek mi értelme van? Nem az a pláne egy téli cipőben, hogy latyakban, hóban is lehet viselni, és nem folyik bele a víz?



2015. nov. 24. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikre odaírják, hogy beázik, mert egyrészt nem akarnak felelősséget vállalni, másrészt meg azért, hogy vedd meg a drága impregnáló spray-üket. :(
2015. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van ilyen, amit csak rá lehet fújni a cipőre, és nem ázik be? Mennyire hatásos ez, és mennyire tartós?
2015. nov. 24. 22:28
 3/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem egy ilyet, és nem is olyan drága: [link]


Legalábbis sokkal nagyobb a különbség a boltban a nem vízálló és a vízálló cipők árai között.

2015. nov. 24. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem van ilyen. taszitja a vizet, mondjuk light eső ellen jó, de nyilván nagy pocsolya vagy latyakos hó ellen nem véd.

én deichmannbol vasarlok teli csizmát mindig. látszik azért melyik masszív, melyiknek vastag a talpa stb. nekem évek óta nem azott be, miota itt vasarlok

a kínaiban vásárolt cipoim mind beaztak.

2015. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Naponta-kétnaponta be kell vele fújni.

Deichmannban nézd meg, szerintem ott olcsóbb.

2015. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vettem végülis vízálló téli cipőt. Kellett keresgélni, mert kevés téli cipő volt, amire ráírták, hogy vízálló, de aztán találtam megfelelőt.


Véleményem szerint minden téli cipőnek alapból vízállónak kellene lennie, mert városban is van latyak, víz télen, ezért nem csak vidéken, terepen kell a vízállóság.

2015. nov. 26. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!