Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gondolják, hogy csak a...

Miért gondolják, hogy csak a lusta, igénytelen nő nem sportol?

Figyelt kérdés

Az egészségem miatt muszáj sportolnom, és szeretek is, de mivel dolgozok és tanulok is, egyszerűen nincs annyi időm magamra.

Örülök, ha heti kétszer összejön egy hajmosás, edzőterem legjobb esetben háromszor, ezért nyilván nem vagyok fitnesszmodell.

Úgy veszem észre, hogy mégis sokaknak irreális elvárásaik vannak az alkatot illetően.

Félreértés ne essék, férfiakon hasonló nyomás van, de ők könnyebben izmosodnak, kevesüknek van alapvetően ledolgoznivalója.



2017. máj. 24. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
na ezt én sem tudom, semmi alapja nincs szerintem az egésznek..meg nyilván van aki nem ér rá ilyenekre
2017. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg,hogy amennyit tudsz,tegyél meg magadért.Ha már heti egyszer lemész,az is több a semminél.Az irreális elvárásokat meg sz..rd le:)
2017. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért mondják, mert nem tudnak majd szép formát hozni, egészségesebb életet élni.
2017. máj. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgoztak még 12 órát egy nap azok, akiknek ilyen elvárásaik vannak. Az a baj, hogy a médiában Sarka Katát meg hasonló hölgyeket látnak csak sokan, akik mindig tökéletesen néznek ki, de csak azért mert nekik ez a munkájuk, hogy edzenek, hogy mindig minden körülmények között csinosak legyenek, nekik erre van idejük. De én például gyárban dolgozok soron, hálát adok, hogy ilyen munkám van, mert jó helyen vagyok, jó emberekkel és jó pénzért, viszont én munka után örülök, ha le tudok még zuhanyozni, aztán már csak az alvásra vágyok. Próbálok így is nő maradni, de nincs bennem állandó megfelelési kényszer, és őszintén szólva sz*r*k az elvárásokra.
2017. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!