Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tetszik az írásom, hogyan...

Nem tetszik az írásom, hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Nem írok csúnyán, de nem szeretem a kinézetét olyan rendetlen, igénytelen a kinézete...ha lassan írok még nem is gáz, de ha sietek...:/ Kalligráfiát kellene tanulnom?:)

#kalligráfia #igénytelen rendetlen kézírás
2017. júl. 14. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lassú írásod szép, akkor ezt rögzítsd be, és lassan növeld az írás sebességét. Ha sokat gyakorlod, akkor egy idő után úgy marad, és gyorsan is szépen fogsz írni.
2017. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem se tetszett, így elkezdtem kísérletezni és pár hét alatt teljesen megváltozott az írásom. A szokványosról amit még alsóban beléd vernek csak csúnyább verzióban-ból lett egy egyedi tüskés írásom, sok erős egyenes vonallal nem kötött betűkkel meg kb a felére csökkent a betűméretem, kicsit olyan mint a tündeírás csak függőleges, na de azzal lehet ám sietni :D. Szerintem nézd meg mik azok a betűk amiket a legtovább tart leírnod és nyugodtan alakítsd át kicsit.
2017. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:)
2017. júl. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!