Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok egy nagyon...

Lányok, járnátok egy nagyon szőrös férfival?

Figyelt kérdés
Akármilyen férfit látok, kevés kivétellel, mintha mesztelen csiga lenne, szinte alig van szőr rajta. Nekem a hasam, lábam, karom, szerintem még a hátam is erős, fekete szőrrel van tele. Szőrtelenítek, de rövidre vágva nem olyan jó, csak tűrhető. Kamaszkorom óta strandon sem voltam emiatt. Undorodom magamtól.

2017. aug. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne? Én meg szőrös nő vagyok, igaz, igyekszem szőrteleníteni, legalábbis lábon/hason/hónaljban mindig. Néha a hátamhoz nincs kedvem, a karomat meg a tetkók miatt szőrtelenítem csak.

Nem undorító valaki azért, mert szőrös. Ne mondj hülyeségeket. A csupasz test is szép, a szőrös is. Mindenki szép a maga módján.

Én járnék szőrös férfivel.

2017. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj ezért, férfias, hidd el nem minden lány vagy nő rajong a csupasz férfi testért :)
2017. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem a háton azért eléggé zavarna szerintem, a többivel nincs semmi baj.

A meztelen csigákat nem szeretem.

2017. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is a szőrös nők kategóriájához tartozom,így tudom milyen rossz érzés.Párválasztásnál nekem nem szempont a szőr, annak ellenére, hogy nem szeretem, viszont el tudom fogadni.
2017. aug. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a csupasz pasikat,olyan b..is,de a majomszerűeket sem. Legyen férfias megjelenése
2017. aug. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!