Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti járnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti járnátok olyan férfival aki póthajat vagy parókát hord?

Figyelt kérdés

A ritkuló haja miatt. Nem rikítós idétlen a póthaj vagy a paróka hanem természetes hatású és a férfinak is jól áll, emiatt magabiztosabb tőle.

Zavarna ez titeket?



2017. máj. 20. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Azt nem tudom, hogy járnék-e vele. Ha szimpatikus talán meg tudnám szokni. Mondjuk a parókáról lebeszélném, inkább legyen kevés haja.
2017. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Öszinten, minek? Komolyan mondom neked, hogy a legtöbb nö sokkal vonzobbnak tartja a korbol fakado, ferfiasan viselt kopasz serot, mint valami parokat.


Ha teged ennyire zavar, akar a sajat hajbol atültetett hajimplantatum is lehetöseg lehet. De ebben az esetben is hidd el, hogy neked fontosabb, mint a legtöbb nönek.

2017. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ohm hany evesen hord parokat ? Ez fugg ettol is ?! Amugy kimondottan zavarna nevetsegesnek tartanam :/
2017. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem kopaszon biztos jobban tetszene
2017. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem valami jó ötlet, férfiként mondom. Én is kopaszodtam, de letoltam és nincs azóta se problémám a csajozással vagy komoly kapcsolat kialakításával.

Elmész randira és ha nem szólsz időben a parókáról, megvezeted a lányt, ami nem jó kezdés.

2017. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Nincs gond azzal, ha egy férfi kopaszodik, de tegye méltósággal, a paróka gáz. Lejet, hogy az utcán marha jól néz ki vele, de otthon, ha leveszi, ugyanúgy kopasz lesz...
2017. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha több az önbizalma tőle, miért ne? A nőknek is elnéznek mindent, amitől több az önbizalmuk.
2017. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a paróka gázabb, mint a ritkuló haj, számomra legalábbis nagyon kiábrándító lenne, ha csak úgy le tudná kapni a fejéről a haját.
2017. máj. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!