Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok venni A 80-as...

Hol tudok venni A 80-as melltartót?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék méregdrága melltartót vásárolni, de nem nagyon találtam pl New Yorkerbe A-s méretűt.

2017. aug. 7. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Hat halistennek nem csak az az egy uzlet van a vilagon. Szerintem feltudod talalni magad, es betudsz nezni par helyre , hogy hol van, es hol nincs. Vagy csinaljak meg helyetted a gyakoris emberek es irjak le?? Jezusom...

egyenkent kb mindenhol van minden meretbol melltarto valasztek. Nem fog osszedolni a vilagod remelem, amiert az egyetlen helyen ahova jarsz, nem talaltal. Ez nem azt jelenti h sehol a vilagon nincs :D

Tenyleg ilyen kerdest kiirni eszem megall...

2017. aug. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy PL. Ebből is látszik, hogy el se olvastad. És képzeld nem lehet találni kis mellre mindenhol melltartót. Azért tettem fel ezt a kérdést, hogy aki hasonló cipőben jár, mint én az tudjon nekem segíteni. Komolyan nem értem, hogy az ilyen embereket, mint amilyen Te is vagy, miért nem tiltják le erről az oldalról. Remélem neked is hasonló választ fognak adni, egy fontos kérdésedre.
2017. aug. 7. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-es abban egyetertek veled hogy neki kell korbeneznie de gondolom nem veletlenul tette ki a kerdest.Biztos nem talalt.Nem kell mindig bunkonak lenni.

Egyebkent a H&M honlapjan nagyon sokfele van es kis meretekben is. A boltban valoban NINCS.

2017. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziaa:) mindenképpen nézz be valami fehérneműs boltba, pl Tezenis, J.press, Triumph, Women' Secret, ott vannak ilyen "extrémebb" méretek(nem bántás, de nehéz pici cickóra nagy körméretet találni)

Nem tudom mennyit tartasz drágának, de leárazásokkor Tezenisben pl 2500ért is kapsz már

18L

2017. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3-as köszönöm szépen

#4-es neked is köszönöm. Természetesen nem bántottál meg. Azért tűnhet extrémebbnek, mert edzek és izmos a hátam.

2017. aug. 7. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!