Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csalás felvenni push-up...

Csalás felvenni push-up melltartót, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Alapjában véve van mellem viszont és szeretek bő pulcsikat hordani és abban mintha semmi nem lenne, felpróbáltam egy push-up melltartót és nagyon jó volt kényelmes, rögtön lett benne mellem, csak félek hordani mert egyesek ezt csalásnak gondolják.
2017. márc. 16. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem az.

Most gondolj bele. Van egy barátod látja hogy hu mekkora melle van és mikor oda kerül a sor látja hogy idézőjelben csalással akkora a melled, de ha neked az kényelmes akkor hord azt:) Mindenki azt hordja ami neki a legmegfelelőbb:)

2017. márc. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%

magadat is becsapod vele..a pasidról már nem is beszélve:)

viszont néha nyugodtan felveheted, főleg bő pulcsival, ha abban érzed jól magad

2017. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
szerintem meg nyugodtan vedd fel. nem fog 5 számmal nagyobbnak látszani benne a melled. ha valakinek ez ekkora gond, attól meg mégis mi a fenét akarnál? nem kell annyit foglalkozni azzal, hogy más mit gondol csalásnak vagy rossznak, mert a végén elgyötört életed lesz.
2017. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne már... most komolyan, azért csalódna a pali, mert nem akkora a melle?... Ugyan már, vedd fel nyugodtan.
2017. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én sem tartom csalásnak ha valaki nem minden nap push upot hord. Kivagyok békülve a kicsi melleimmel de néha van egy még ruha amihez úgy érzem hogy több kell ,ilyenkor simán hordok push upos melltartót.
2017. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na akkor javítva.


*én sem tartom csalásnak,ha nem mindig push up van rajtad persze.


*egy két

2017. márc. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
A pasik se táblázzák ki a sliccüket, hogy mekkora a farkuk, úgyhogy ne pofázzanak bele, hogy Te sem "árulod el", hogy mekkora a melled. Nem csalás a pushup, akinek az a pár méret minusz számít, annak amúgy sem Te vagy fontos, hanem a p*na.
2017. márc. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a pasiknak joga lenne tudni, kinek mekkora melle van. Az eszem megáll.

Akinek a nagy mellek jönnek be, annak valószínűleg egy átlagos méret pushupban sem lesz elég nagy, akit pedig a nő érdekel és nem csak a melle, azt nem érdekli, mekkora van.

2017. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Néha néha nyugodtan felveheted.
2017. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel nekem a sima melltartó is csalás, mert abban csodaszép, nélküle meg térdig lóg. 😊
2017. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!