Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezek hamisítvány táskák?

Ezek hamisítvány táskák?

Figyelt kérdés

A boltokban mindig megnézem, hogy milyen olcsón lehet Nike vagy Adidas táskákat kapni... kb 6-10 ezer forintért, még a westendben is.

Ezek hamisítványok? vagy tényleg ilyen olcsók?


Pl.:

Ma 12 ezerért vettem egy nagyon szép David Jones táskát a WestEndben, de ezek kb 80-100 dollárnál kezdődnek.



2017. aug. 7. 19:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Ezeket az árakat azért nehéz elhinni, mert egy nagyonn vékony anyagú szinte alig védő kesztyűért 15 ezer forintot fizettem a nike boltban.
2017. aug. 7. 19:35
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Egy ekkora bevásárlóközpontban, nem igen van esély rá, hogy hamisítványt vásárolj! Hallottam már ezt-azt például egy cipőboltról, hogy megkérdőjelezhető az áruk eredete, de azért ez nem ilyen egyszerű!
2017. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol vetted. Márkaboltban vagy vmi himi-humi táskásnál, bőrdíszművesnél. Ha sportboltban vetted, márkaboltban, ismertebb bolthálózatban, akkor kevesebb rá az esély, hogy kamu, de hallottam már érdekes dolgokat arról is (ki tudja, mennyire igazak azok a pletykák). Ha ilyen Zsuzsy Butiq (direkt írtam így) meg hasonlók, simán lehet koppintás is, sőt. Attól, hogy pláza, még lehetnek hamisítványt áruló boltok bennük. Ha ki tudja fizetni a bérleti díjat, hadd szóljon.
2017. nov. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!