Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minden hajgumim elszakad,...

Minden hajgumim elszakad, kinyúlik?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, hogy ne legyen ez?

Ti milyen hajgumit vesztek?

Félhosszú/hosszú, vékonyszálú, de aránylag sok hajam van.

Mégis mindegyik kb. 1 hetet bír.

Az ilyen poénos válaszokat, hogy örülj, ameddig csak a hajgumi szakad el, mellőzzétek légyszi :'D



2017. aug. 10. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon idegesító, hogy kb az első használat után kinyúlik... Rengeteg hajgumit kipróbáltam már, először nagyobbakat, de az csak nagyobbra nyúlt majd azt találtam ki, hogy kisebbeket veszek, amivel még éppen, hogy lófarokba tudom kötni, azok kinyúlnak és normál méretűek lesznek. Mondjuk így is 2 hajgumi kell, hogy rendesen megtartsa a hajamat, és ne csússzon szét :D
2017. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A két hajgumi az egész jó ötlet, csak nem akarok úgy kinézni, mintha valami egész méhkas, vagy nem is tudom mi lenne a fejem hátulján :D
2017. aug. 10. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok,

Sokszor van felkötve a hajam, de eddig még senkinek nem tűnt fel, hogy kettő hajgumim van, csak ha esetleg kiszedem, és látják, hogy kettő van, akkor lepődnek meg. :D

2017. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké, mindenképpen kipróbálom. Köszi még egyszer :)

Megy a zöld mancs :D

2017. aug. 10. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen műfaj, minden gumiból készült tárgy kinyúlik előbb-utóbb. Én is kettőt használok egyszerre, mert egy nem tartja meg a csúszós hajamat.
2017. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen, esetleg annyit vettem észre hogy ezek a "hajkímélő" gumik, amiknek nincsen olyan fém lapos része tovább bírják, ha egy része kinyúlik nembaj, hazsnálható az még.
2017. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Rossmannban szoktam venni kettesével csomagolva, 3-400 Ft-ért. Ezeken nincs az a fém kapocs, szélesebbek, de nem azok az óriási nagyok. Az én vékonyszálú hajamat egy csavarással megtartja. Elég tartós, mert egyet hónapokig is használok, mire elkezd kinyúlni. Pedig napi szinten használom. Több színben is kapható. Ha arra jársz, nézd meg! :)
2017. aug. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenképpen utánanézek :))
2017. aug. 13. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!