Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy elszakad a...

Lehetséges hogy elszakad a piercingem?

Figyelt kérdés
Bioplast ajakpiercingem és nagyon szorítja a számat ezért egy kicsit félek attól hogy leszakad a talpáról (ami belül van).
2012. márc. 2. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem fog, de nem jó, ha ennyire szorít, vegyél hosszabb szárat!
2012. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, ha ennyire szorít, cseréld ki hosszabra, ha nem akarsz úgy járni mint én!
2012. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, miért te hogy jártál?

Egyébként nem annyira szoros hogy újat vegyek, csak egy kicsit szorít mikor nevetek..

2012. márc. 2. 19:46
 4/7 A kérdező kommentje:
most mintha kevésbé lenne szoros
2012. márc. 2. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Belenőtt a számba, úgy szurkálták ki!
2012. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:SS Az szar lehetett! Úgy látszik én szerencsés vagyok, mert egyre jobban szokja a szám.
2012. márc. 2. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:
nem fog elszakadni, max egy év mulva, ha majd elérik. de attól hogy feszül, nem fog, azért elég strapabíró ez a szilikon, mondjuk sokan elrágják:P nekem fémből van így, a középső ajakpc-m rövidebb mint kéne, és reggelre elég kellemetlen kiszedegetni a bőröm alól:))
2012. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!