Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy farmer nálatok meddig...

Egy farmer nálatok meddig hordható? Nekem márkától függetlenül 1-2 év után a lábam között szétmállik vagy elszakad :S Már nem tudom milyet vegyek ami jó több időre is.

Figyelt kérdés

2012. febr. 28. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Tommy Hilfiger és egy Levi's farmerom, ezek elnyűhetetlenek. A többi kommersz farmerom nekem sem bírja tovább 2, nagyon max 3 évnél több ideig, elkezd csúnyám kopni, rongyolódni.
2012. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kikoptak sorra,elvileg azért,mert a két comb összeér és a súrlódás hatására kikopik..nemtudom neked milyen alkatod van,ha lehet ez a problémád,akkor fogyjál kicsit combról:)
2012. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legvacakabb is bírja. :D Van, ami úgy kb 7 éves, valami 1500-ért vettem, sajnos annak az anyaga úgy amblokk elvékonyodott sajnos már. :(

Gondolom összeér a combod, akkor szokott valóban szétkopni, ha tudsz, dolgozz le belőle, ha nem, akkor talán próbáld meg megerősíteni ott az anyagot, bár gyakorlatban nem tudom, hogy lehetne ezt kivitelezni normálisan. :S De azért 1-2 év szerintem nem olyan extrém rövid élettartam egy farmernak. :D

2012. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem nem a lábam között, hanem a combomon elöl vásott el a farmer meg az alja. Öt év után. Én otthon még ettől hordom. Legfeljebb, ha tovább vásik, jó lesz rövidnadrágnak :)
2012. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kidörzsölődik a combomnál, megvarrom, kb. 5 perc alatt megvagyok vele. Mivel ritkán hordok nadrágot, így elég sokáig bírják.
2012. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem is ilyen gondjaim voltak, pedig nem hordtam rossz farmereket, igaz nekem jó, ha fél évig bírták. Egy ideje ledobtam egy 30-ast (kilót) és már nincs ilyen problémám.


Persze félig vicces válasz volt, de egyébként igaz. Valószínű összeérnek a combjaid.

2012. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!