Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondjátok, hogy nemcsak én...

Mondjátok, hogy nemcsak én vagyok "kétségbe esve"?

Figyelt kérdés

Holnap már majdnem 30 fok lesz,nyakunkon a nyár,én pedig még mindig narancsbőrös vagyok,és van súlyfeleslegem.Ilyenkor,amikor jön a jó idő,mindig kétségbe esem,hogy "jajj mi lesz most!":Dkicsit nevetségesen hangzik,de tényleg beparázom.

Kb.azt terveztem hogy májusra lefogyok 10 kg-t,elmegyek szoliba,vagy napozni fogok,hogy barna legyek,és a narancsbőrömmel is foglalkozom.ehelyett csak 2 kg-ot fogytam,és hulla fehér vagyok.

16 cm és 67 kg vagyok:(

Másnak nincs ilyen érzése?


2010. máj. 24. 12:37
 1/7 A kérdező kommentje:
*161 cm:D
2010. máj. 24. 12:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, ezért úgy öltözök hogy ne látszódjon semmim.
2010. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha az idő miatt parázol akkor nyugi, jövő héten hidegfront és lehűlés :D amúgy meg aki szép, az narancsbőrrel is szép, ezen ne izgulj. ha formás vagy, légy magabiztos
2010. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hűha. De, én is be vagyok parázva, de remélem úgyse lesz 30 fok. Ami téged illet...


1. Sportolj minden nap legalább 1 és fél órát. Az a legjobb, ha mondjuk cardio fitneszezel, így nem kell menned sehova, maradhatsz otthon és nem kell szégyellned a tested. (Mármint nekem úgy jött le, hogy nem akarsz mutatkozni.) De ha jó az idő és kedved van, akkor menj futni. Ha van torrented, kezdj el zumbázni! Vagy vannak táncolós fitneszek, pl. Flirty Girl Fitness, Pump it up.

2. Igyál sok vizet! Legalább 2-3 l-nek egy nap le kell gurulnia.

3. Egyél sok zöldséget és gyümölcsöt!

4. Figyelj oda mit eszel! Próbálj zöldséget és gyümölcsöt a legtöbbet, aztán egészséges húst - csirke, hal - krémlevesekből bármilyet, köretként inkább rizs, burgonyát, kenyeret próbáld elkerülni, a nasikat is és a csokit is.

2010. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahelyett h itt sírnál,elmehetnél tornázni,napi 3 órát. Ha ezek után sem fogynál le akk az étkezéseddel lesz gond!
2010. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ezzel én is így vagyok, én 69 kg vagyok és 176 cm...

de nem tudok ellenálni a finomságoknak és ezért fogyás sem megy...

2010. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja próbálkozok a fogyással...semmi eredménye nem volt eddig.

Kerülöm az édességeket,csak vizet és kristálygomba levét iszom (a betegésem miatt),kerülöm a kenyérféléket és a zsíros húsokat.Ha pl. pörkölt van tésztával csak egy maroknyi tésztát eszek,és kicsi húst.Amihez csak lehet eszek salit.6 után már nem eszek és hetente 3x 45percet tornázok.

Egy hónapja 161cm és 58kg voltam,most 57kg:(

Úgyhogy mától kezdve új rendszer:

Napi 5x keveset eszek,sok gyümölcsöt,zöldséget.Édességet,rágcsálnivalót,zsíros húst és cukros üdítőket egyáltalán nem fogyasztok (eddig 1 kis szelet sütit megettem,ha megkívántam).Napi 2-3 folyadékot iszok (víz+kristálygomba leve).Naponta 1órát tornázok.

Remélem így sikerül egy kicsit leadni,már ha 53-54kg-re lefogynék is elégedett lennék.Mondjuk amíg suli van strandra úgy se megyek...

15/L

2010. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!